31 oktober 1985 110 4. het verstrekken van inlichtingen al of niet betref- fende met namen en/of adressen aangeduide personen, ten behoeve waarvan ëén of meer kaartverzamelingen of registers, behorende tot de bevolkingsadministra- tie, geheel of gedeeltelijk moeten worden doorlopen, per mens-uur of gedeelte daarvan 33, ëén en ander met inachtneming van de navolgende be- palingen: a. voor het berekenen van de onder 1 en 2 vermelde rechten wordt iedere verstrekking uit of verge- lijking met het bevolkings- en verblijfregister van éên of meer gegevens omtrent éên persoon als éên inlichting beschouwd Bij het verstrekken van inlichtingen welke op nieer dan ëén persoon betrekking hebben, wordt ge- rekend dat voor iedere persoon een afzonderlijke inlichting wordt verstrekt; b. een abonnement wordt geacht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan, tenzij een andere datum is overeengekomen; c. met inlichtingen worden gelijkgesteld opgaven, be- wijzen of verklaringen van opneming of afvoering, uittreksels, afschriften, verifikaties en wijzigin- gen of aanvullingen van alle zodanige inlichtingen. D. Burgeriijke Stand. 1. Verstrekken van inlichtingen: a. het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de registers van de burgerlijke stand, gevraagd 1. door of vanwege een kerkgenootschap of een ge- meenschap op geestelijke grondslag met volledige rechtsbevoegdheid, alsmede; 2. ten behoeve van een wetenschappelijk of filan- t.ropisch doel; a. per inlichting of opgaaf f b. bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 100 inlichtingen of opgaven f 500 inlichtingen of opgaven f 1000 inlichtingen of opgaven f De houders van deze abonnementen mogen in geen geval de inlichtingen of opgaven of ge- gevens daaruit aan derden verstrekken b. het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de registers van de burgerlijke stand, niet vallende onder D.1.b. a. per inlichting of opgaaf f b. bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 50 inlichtingen of opgaven f 100 inlichtingen of opgaven 200 inlichtingen of opgaven 500 iril ichtingen of opgaven 1000 inlichtingen of opgaven -11- 0,10 9,50 45,- 85,— 3,— 134,40 202,80 338,15 676,45 1.146,40 2e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 69