2e afd. 31 oktober 1985 6e WIJZIGING BEZOLOIGINGSVERORDENING AMBTENAREN 1981 95 Heemstede, 17 september 1985. Aan de raad, In het kader van de door de Staten-Generaal aanvaarde "Wet afschaffing overneming premie AOW/AWW" zijn de salarissen van het rijkspersoneel met ingang van 1 juni 1985 verhoogd met 10% als kompensatie voor het weer zelf betalen van genoemde premie door de ambtenaren. Met betrekking tot de uitwerking van deze salarismaatregel heeft de Minister van Binnenlandse Zaken ons in een cirkulaire van 7 mei 1985, nr. AB85/U562, op de hoogte gebracht van de nieuwe salarisbedragen die per 1 juni 1985 voor het rijkspersoneel zullen gelden. De Minister verzoekt aan de inhoud van deze cirkulaire uitvoering te geven ten aanzien van het personeel in dienst van de gemeenten. Een en ander is voor de gemeente Heemstede uitgewerkt in de bijlagen van bijgevoegd ontwerp-besluit tot 6e wijziging van de Bezoldigings- verordening Ambtenaren 1981. Van deze gelegenheid hebben wij gebruik gemaakt de verordening op een aantal andere punten te wijzigen. In de eerste plaats is tengevolge van de per 1 augustus 1985 voor het rijkspersoneel doorgevoerde arbeidstijdverkorting wijziging noodzakelijk van de uurloonberekening, die als basis dient voor de berekening van de toelage voor onregelmatige dienst. Deze wijziging is opgenomen in arti- kel 9, 2e lid, van de bezoldigingsverordening. In hetzelfde artikellid is een betere omschrijving opgenomen van het bedrag, waarover deze toelage maximaal mag worden berekend. Verder is de omschrijving van de minimumloon-bepaling, opgenomen in artikel 8, le lid, van de verordening, vervangen door de omschrijving, die ook is opgenomen in het nieuwe bezoldigingsbesluit burgerlijke - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 9