122 De uitbreiding zal derhalve eeri vermindering van het geluidsniveau met zich meebrengen. Afgezien van het vorenstaandekan ten zeerste worden betwijfeld of het bedrijf de oorzaak van de trillingen is. Hierbij kan in overweging wor- den genomen dat er bij de fa. Höcker regelmatig 's nachts en in het weekend wordt gewerkt en dat er op deze momenten blijkbaar geen trillin- gen voelbaar zijn. Meer waarschijnlijk lijkt dat eventuele trillingen worden veroorzaakt door zwaar verkeer op de buiten het plangebied gele- gen Prinsenlaan. dat op grond van het bovenstaande het bezwaar ongegrond moet worden ver- klaard; dat artikel 5, lid 4 en artikel 9, lid 1, een onjuistheid bevatten en dat een aanpassing van deze bepalingen gewenst is; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 5 november 1985; gelet op de artikelen 22 tot en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke Orde- a. het door de heer J.J.J. Schoemaker ingediende bezwaar ongegrond te verklaren; b. in het ontwerp-bestemmingsplan de volgende wijzigingen aan te brengen: - in artikel 5, lid 4, wordt in de tweede regel "lid 1" gewijzigd in "lid 2"; - in artikel 9, lid 1, vervalt het woord "openbare"; c. met inachtneming van de onder b genoemde wijzigingen het besternmings- plan "Glip III" vast te stellen overeenkomstig de bij dit besluit be- horende kaart en de mede daarbij behorende voorschriften en toelich- tmg. BESLUIT De secreUHf HEEMSTEDE, 28 november 1985. De raad voornoemd, \,yf De voorzitter -3- 4e afd. 28 noveinber 1985 ning;

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 9