4e afd. GEWIJZIGD EXEMPLAAR 19 december 1985 VOORBEREIDIMG HERZIENIMG BESTEMMINGSPLANNEN 138 Heemstede, 3 december 1985. Aan de raad, Bij uw besluit van 20 december 1984, nr. 148 hebt u een voorbereidingsbesluit genomen voor de buitenplaats "Gliphoeve" en de percelen Leidsevaartweg 99 en Prinsenlaan 16/18. De terniijn van dit voorbereidingsbesluit eindigt op 20 december a.s. Voor de buitenplaats "Gliphoeve" hoeft geen nieuw besluit te worden geslagen, omdat de artikel 19-procedure voor het bouwplan op dit terrein is afgerond. De procedure voor de bouwplannen op de percelen Leidsevaartweg 99 en Prinsen- laan 16/18 zijn nog niet afgerond, zodat hiervoor wel een nieuw besluit nodig is. Tevens delen wij u mede dat wij het voornemen hebben medewerking te verlenen aan de volgende van de betrokken bestemmingsplannen afwijkende bouwplannen: uitbreiden woonhuis Oosterlaan 21, het bouwen van een appartementengebouw op de buitenplaats "Dennenheuvelhet bouwen van bedrijfshallen op het perceel Herenweg 29 en het bouwen van een milieucentrum en een stal op het terrein van de kinderboerderij in Groenendaal door toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet, omdat uit stedebouwkundig of ander oogpunt geen bezwaren bestaan tegen deze plannen. Genoemde plannen liggen voor u bij de stukken ter inzage. Toepassing van genoemde wetsartikelen houdt in dat vrijstelling wordt ver- leend van de bij het vigerende plan behorende voorschriften en dat een bouw- vergunning wordt verleend nadat van gedeputeerde staten de verklaring is ontvangen dat zij tegen het verlenen van de vrijstelling en de vergunning geen bezwaar hebben. Een dergelijke verklaring kan worden afgegeven wanneer er een voorberei- dingsbesluit van kracht is. Tenslotte delen wij u mede dat wij, gehoord de raadscommissie voor ruimte- lijke ordening en volkshuisvesting, in principe bereid zijn medewerking te verlenen aan een bestemmingsplanwijziging ten behoeve van het bouwen van woningen op het terrein tussen de Herenweg en de Linge.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 10