GEWIJZIGD EXEMPLAAR 4e afd. 19 december 1985 139 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN GLIP I (GEDEELTELIJK) HéenlStede, 12 november 1985. Aan de raad, Het ontwerp-bestemmingsplan "Glip I" heeft begin 1983 gedurende een maand ter inzage gelegen. Dit ontwerp heeft betrekking op het gebied dat globaal begrensd wordt door de buitenplaatsen Meer en Berg, Mariënheuvel en Meerzicht, de Dr. Schaep- manlaan, de Ringvaart, de Höckervaart, de Glipperweg, de buitenplaatsen Gliphoeve en Dennenheuvel en de Herenweg. Het plan is voornamelijk gericht op konsolidatie van de bestaande bebouwing en voorziet voorts in de bouw van woningen op de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan. Tegen het ontwerp-plan zijn tien bezwaarschriften ingediend. De verkorte inhoud daarvan is met uitzondering van het bezwaarschrift dat te laat is ingekomen, opgenomen in het bijgevoegde ontwerp-besluit; de bezwaarschrif- ten zelf liggen voor u bij de stukken ter inzage. Alle bezwaarden zijn uitgenodigd tot het bijwonen van een hoorzitting welke op 11 mei 1983 is gehouden door de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting. Een verslag van deze zitting is eveneens voor u ter inzage gelegd. Uit het verslag blijkt dat de bezwaren zich richten op de uit te werken woongebieden ter weerszijden van de Prinsenlaan en niet op de bestaande bebouwing. De vertraging in de aanbieding tot vaststelling van het ontwerp- plan heeft niet zijn oorzaak gevonden in de behandeling van de bezwaar- schriften, maar in de procedure die op grond van de Wet Geluidhinder gevolgd moest worden en in de invulling van het toekomstige woongebied ten noorden van de Prinsenlaan. De procedure voor het verkrijgen van een hogere geluids- waarde is inmiddels met positief resultaat afgerond. De invulling van het ten noorden van de Prinsenlaan gelegen woongebied vormt nog een punt van nadere beraadslaging. Tot een (ongewijzigde) vaststelling van dit plandeel kan derhalve voorlopig nog niet worden overgegaan.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 14