4e afd. 19 december 1985 139 VASTSTEI LING BESTEMHINGSPLAN GLIP I (GEDEELTELIJK) De raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat met ingang van 27 decernber 1982 gedurende een maand ter ge- meentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp-bestem- mingsplan "Glip I"; dat binnen de daarvoor gestelde termijn bezwaarschriften zijn ingekomen van: 1. T.J. Jongh Visscher, Glipperweg 9, alhier; 2. G.J. Schriever, Glipper Dreef 127, alhier; 3. J.J. de PoelKadijk 16, alhier; 4. mr. F.H. Oldewelt, V.D. Oldewelt-van Leeuwen, Glipperweg 9, alhier en 13 anderen; 5. C.H. Langeler en N. Langeler-van der Voet, Prinsenlaan 23, alhier; 6. J.E. Miltenburg, Prinsenlaan 21, alhier en 6 anderen (3 bezwaarschriften) 7. H. ScholGlipperweg 29, alhier en 5 anderen; 8. H. Schol en J.M. Ilurkmans, Glipperweg 29 en 27, alhier; 9. Vereniging Oud Heemstede-Bennebroekalhier; dat buiten de gestelde termijn en wel op 8 februari 1983 een bezwaarschrift is ingekomen van de heer J.P.L. Domisse, Prinsenlaan 25, alhier; dat deze reklamant derhalve in zijn bezwaar niet-ontvankelijk dient te worden verklaard, waarbij nog wordt opgemerkt dat zijn bezwaren ook door anderen zijn ingebracht dat de inhoud van de bezwaarschriften als volgt kan worden samengevat: 1T.JJongh Visscher Ue bezwaren van reklamant richten zich op: a. het terrein ten noorden van de Prinsenlaan met uit te werken bestemming woongebied en wel om de volgende redenen: - in de provinciale "Diskussienota voor de struktuurschets van Noord- Holland" is sprake van een regionale railinfrastruktuur, waarbij re- - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 16