19 december 1985 139 6. J.E. Miltenburg en 6 anderen (3 bezwaarschriften) a. Reklamanten wensen de huiditje bestenwiing natuurgebied gehandhaafd te zien. Door de bebouwing zouden de bossen van De Gliphoeve geheel aan het zicht onttrokken worden, waardoor het landgoed geen waarde voor de gemeenschap rneer zou hebben. Iridien handhaving van die bestemming niet mogelijk is, zou het aantal te bouwen woningen tot ca. 20 beperkt moeten worden omdat anders gen verstoring en achteruitgarig van het natuurlijk milieu zou optreden. Reklarnanten vrezen een waardevermindering van de bestaande woningen en verkeersoverlast. op de Prinsenlaan. De te bouwen wonirigen zouden maximaal 6 m hoog moeten zijn en voorzien van een dak met een helling van 45°, zodat een landelijke indruk ont- staat b. Reklamanfen maken bezwaar tegen de tussen de woningen Prinsenlaan 21 en 23 geprojekteerde fiets- en looproute. Zij voorzien een onveilige situatie aan de Prinsenlaan en acliter hun woningen met overlast van fietsers en bromfietsersalsmede aantasting van hun privacy. Iiet open karakter van liet pand Prinsenlaan 21 verdraagt geen naastlig- gend openbaar pad. Een en ander zal voorts een waardedaling van de woningen tot gevolg hebben. Reklamaiiten betwijfelen de noodzaak van het pad en stellen voor de voet-fietsroute te verleggen naar de ontsluiting voor geinotoriseerd verkeer. 7II. Schol en 5 arideren Reklamanten tekonen bezwaar aan tegen wijziging van de bestemming natuur- yebieden van het UW 1-gebied ten zuiden van de Prinsenlaan en vorzoeken het gebied tot rekreatiegebied te bestenmen. Zij voeren hiervoor de vol- gende redenen aan: a. aan bewoners van nieuwbouwwoningen aan Glipperweg en Prinsenlaan is bij aankoop c.g. betrekken van hun woning nimmer meegedeeld dat: het terrein voor wonirigbouw bestemd zou worden; het agrarische karakter zou niet ge- wijzigd kunnen worden; - 6 - 4p afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 19