139 dat, zoals uit het vorenstaande mag blijken, de bezwaren zich richten op de uit te werken woongebieden en niet op de bestaande bebouwing; dat de vertraging in de aanbieding tot vaststelling van het ontv/erp-plan niet zijn oorzaak heeft gevonden in de behandeling van de bezwaarschriften, maar in: a. de procedure die op grond van de Wet Geluidhinder gevolgd moest worden; b. de invulling van toekomstige woongebied ten noorden van de Prinsenlaan; dat de onder a. genoemde procedure voor het verkrijgen van een hogere geluids- waarde inmiddels met positief resultaat is afgerond; dat de invulling van het onder b. genoemde gebied nog een punt van nadere beraadslaging vormt en dat gelet hierop thans nog riiet tot (ongewijzigde) vaststelling van dit gedeelte van het ontwerp-plan kan worden overgegaan; dat het wenselijk is voor de bestaande woningen ter weerszijden van de Glip- per Dreef een bestemmingsregeling ter beschikking te hebben; dat dit. kan worden gerealiseerd door het ontwerp-bestemmingsplan "Glip I" gedeeltelijk vast te stellen; dat reklamanten door een gedeeltelijke vaststelling niet in hun belangen wor- den geschaad, oindat de hezwaren zich niet richten op het vast te stellen plandeel dat in het onderhavige besluit de ingediende bezwaren buiten beschouwing kun- nen worden gelaten; dat door liet gedeeltelijk vaststellen van het ter inzage gelegde ontv/erp-be- steiimiinysplan een aantal voorschriften en een aantal aanwijzingen op de kaart kunrien komen te vervallen; dat het hiernavolgende besluit hierin voorziet; 4e afd. 19 december 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 21