4e afd. 19 december 1985 139 - aan artikel 16 zal een nieuw lid 4 worden toegevoegd, luidende: "Een vrijstelling als bedoeld in lid 3 wordt niet verleend dan nadat belanghebbenden gedurende veertien dagen in de gelegen- heid zijn gesteld daartegen schriftelijke bezwaren in te dienen"; - aan lid 2 van artikel 19 zal worden toegevoegd: "met een maxi- male bouwhoogte van 3.00 meter"; - aan lid 2 van artikel 20 zal worden toegevoegd: "met een maxi- male bouwhoogte van 3.00 meter"; - aan artikel 26 zal een nieuw lid 1A worden toegevoegd, luidende: "De binnen het plangebied gelegen gronden mogen niet worden ge- bruikt voor het oprichten of in werking hebben van bedrijven vallende onder het Besiuit Categorie A-inrichtingen Wet Geluid- hinder (Staatsblad 1981, no 671); - artikel 31 zal worden gewijzigd in: "Overtreding van de verbods- bepalingen in artikel 17, lid 1, en in artikel 19, lid 1, is een strafbaar feit in de zin van artikel 59 van de Wet op de Ruim- telijke Ordening; c. na het aanbrengen van de onder a. en b. genoemde wijzigingen zullen de voorschriften worden hernummerd, zodat weer een logische volgorde ontstaat; B. voor wat betreft de plankaart: a. de bestemming "Groenvoorzieningen" van de binnenterreinen achter de woningen aan de oostzijde van de Thorbeckelaan zal worden gewijzigd in "Erf", waarbij de aanwijzing "speelplaats" zal vervallen; b. de bestemming "Openbare en bijzondere doeleinden" op de hoek Troel- stralaari/Dr. Piersonstraat zal worden gewijzigd in de bestemming "Tuin", "Erf" en "Woondoeleinden"overeenkomst het in procedure zijnde plan tot het bouwen van 7 woningen, waarbij de op het betrok- ken perceel gelegde wijzigingsbevoegdheid zal vervallen; c. het plangebied zal worden beperkt tot de woonbuurten ter weerszijden van Glipper Dreef en ten noorden van de Möckervaart en de Dr.J.Th. de Visserstraat; - 11

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 24