9. praktijkruimte een gebouw of deel van een gebouw dat dient voor het uitoefenen van een beroep dan wel het verlenen van diensten op administratiefmaatschap- pelijk, juridisch, medisch, therapeutisch of kunstzinnig gebied als ook op hiermee gelijk te stellen terreinen. 10. onderkomens voor verblijf geschikte - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voertuigen, vaartuigen waaronder woonschepen, toer- of stacaravans, voor- zover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, zoals ook tenten. 11. bebouwingsgrens de op de kaart aangegeven grens die blijkens de voorschriften niet over- schreden mag worden door gebouwen c.q. bouwwerken, geen gebouwen zijnde. Een bebouwingsgrens geeft de begrenzing aan van een bebouwingsstrook c.q. bebouwingsvlak. 12. Commissie voor Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting de raadscommissie, ingesteld op grond van artikei 62 Gemeentewet en belast met de ruimtelijke ordening en de volkshuisves-ting 13. woonschip a. e1k vaar- of drijftuig, dat uitsluitend of in hoofdzaak wordt gebezigd als, of te oordelen naar zijn konstruktie en/of inrichting uitsluitend of in hoofdzaak is bestemd, tot dag- en/of nachtverblijf van êên of meer personen; b. een vaar- of drijftuig, als bedoeld onder a. in aanbouw; ceen casco dat tot vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. kan worden op- gebouwd; d. elk vaar- of drijftuig, waarin of waarop bedrijfsmatige of soortgelijke aktiviteiten worden uitgeoefend of dat daartoe is ingericht; e. de overblijfselen van een vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. tot en met d. - 15 - 4e afd, 19 december 1985 139

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 28