4e afd. 19 december 1985 139 - Oe bewoners aan de Talmastraat vrezen dat het hanteren van de bestemming bedrijfsopslagruimte ten aanzien van het meubeltrans- portbedrijf aan de Kadijk de mogelijkheid zal scheppen dat er later bedrijven gevestigd kunnen worden die hinder veroorzaken voor deze bewoners. Op de betreffende gronden rust een wijzigingsbevoegdheid. Bij bedrijfs- verplaatsing c.q. -opheffing kan de bestemming worden veranderd in de bestemming woondoeleinden. Vestiging van andere bedrijven wordt gereguleerd aan de hand van de bij de voorschriften gevoegde Staat van Inrichtingen waarin bepaald is dat slechts de minst hinderlijke bedrijven daar gevestigd mogen worden. - Een vraag werd gesteld over woningen voor ouderen. In het UW 11-gebied bestaat de mogelijkheid om deze kategorie woningen te bouwen waarbij gedacht kan worden aan een kombinatie met woningen voor de andere leeftijdskategorieën. VII. RESULTATEN VAN HET OVERLEG. In het kader van het overleg ex artikel 8 Besluit Ruimtelijke Ordening is g het gehele ontwerp-bestemmingsplan "Glip I" aan de volgende instanties toegezonden: 1. Eerstaanwezend ingenieur der Genie; 2. Rijksconsulent voor Handel, Ambacht en Oiensten in Noord-Holland; 3. Het college van burgemeester en wethouders van Haarlemmermeer; 4. Het dagelijks bestuur van het Gewest Kennemerland; 5. Het Hoogheemraadschap van Rijnland; 6. Hoofdingenieur-Direkteur, tevens Inspekteur van de Volkshuisves- ting in de provincie Noord-Holland; 7. Hoofdingenieur-Direkteur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in Noord-Holland; 8. Hoofdingenieur-Direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Noord-Holland; 9. Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale Waterstaat Noord- Holland; 10.Inspekteur van de Ruimtelijke Ordening in de provincie Utrecht en n. Noord-Holland; 11Inspekteur van de Volksgezondheid voor de Hygiëne van het Milieu in de provincie Noord-Holland; 12.De Provinciale Planologische Dienst; eef 13.Direkteur van de Stichting Orgaan voor Overleg en Advies in de provincie Noord-Holland; 14.Landbouwschap, Gewestelijke Raad voor Noord-Holland; 15.Direkteur-Generaal van het Staatsbedrijf der Posterijen, Tele- grafie en Telefonie, Direktoraat Radiozaken; 16.N.V. Nederlandse Gasunie; 17.Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem e.o.; 18.Stichting Natuur en Milieu; 19.Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale Direktie voor de Bedrijfsontwikkeling in Noord-Holland; - 43 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 56