4e afd. 19 december 1985 139 In het bestemmingsplan zijn de belangrijkste resultaten opgenomen van het bodemonderzoekHet voert te ver om in dit kader meer gedetaiileerde gegevens ten tonele te voeren. Inzage in het rapport waarin de bevin- dingen van het onderzoek zijn vervat kan bij het G.T.B. worden verkregen. "Zeer positief beoorde'len wij het voornemen (pagina 26) om de houtwal op de grens van het huidige volkstuinenkomplex en de bloemkwekerij te handhaven. Hiermee wordt een belangrijk landschapseiement gespaard". Van deze opmerking is nota genomen. 19. Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale Direktie voor de Be- drijfsontwikkelino in Hoord-Holland. Bij brief d.d. 25 januari 1980 reageerde deze instantie als volgt: "Hierbij deel ik u mede geen opinerkingen te hebben ten aanzien van het bij bovenvermelde brief toegezonden ontwerp-bestemmingsplan "Glip I". 20. Rijkshoofdinspekteur van het Verkeer, Hoofd van het distrikt Noord- Holland van de Rijksverkeersinspektie. "Met dank voor de toezeriding van genoemd ontwerp-bestemmingsplanin het kader van het overleg ex art. 8 B.R.O., deel ik u het volgende mede: Zowel i'n de paragraaf "verkeer" bij de beschrijving van de bestaande toestand, als in de paragraaf "verkeer" bij de beschrijving van het toe- komstige woongebied IIH II mis ik een verwijzing naar het openbaar ver- voer als iniddel van ontsluiting der bebouwing. De lijnen 92 en 93 van de N.Z.H. doen o.m. De Glip aan op hun route tussen Haarlem en Bennebroek, hetgeen vooral zeer belangrijk is voor die bewoners die overdag eri/of 's avonds niet de beschikking hebben over een eigen vervoermiddel Bij de uitwerking van het nieuwe woongebied in het onderhavige ontwerp- plan ware tevens aandacht te besteden aan het z0 goed mogelijk situeren vari de looppaden en wel zodanig, dat de loopafstanden naar de bushal- te(n) minimaal zijn". Met betrekking tot liet openbaar vervoer kan worden verwezen naar het Verkeersstruktuurplan waarin de bestaande en de (mogelijk) toekomstige situatie aan de orde komt. 21. Subcommissie voor de Gemeentelijke Plannen van de ProvinriaTe Planologische Coniiiissie. Bij brief van 18 fehruari 1982 werd de volgende reaktie, die deel uit- maakt van een gekombirieerde reaktie op de onlwerp-plannen Glip I, Glip II en Rivierenwijk, ontvangen: - 64 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 77