19 december 1985 139 In 1981 is een nieuwe hinderwetvergunning voor dit bedrijf afgegeven. In het kader hiervan zijn door omwonenden bezwaren ingediend. Bij de vergunningverlening is aan deze bezwaren tegemoetgekomen. Tevens zullen bij de verkaveling van het woongebied ter plaatse weinig geluidgevoelige bestemmingen worden geprojekteerd. 3. Verhouding streekplan/bestemmingsplan Door diverse overleginstanties îs opgemerkt dat de voorgenomen woon- bebouwing in het gebied UW II afwijkt van het Streekplan voor Zuid- Kennemerlandinmiddels vervangen door het Streekplan voor het Amster- dam-Noordzeekanaalgebied. De commissie kan zich desondanks met woon- bebouwing ter plaatse verenigen omdat: - bebouwing een logische opvulling is van de bebouwingsstruktuur van de Glip; - het geldend bestemmingsplan praktisch geheel in deze opvulling als stedebouwkundig gegeven voorziet; - de openheid vanwege de aanwezige bebouwing nauwelijks verder wordt aangetast. De commissie heeft hierbij benadrukt dat bij de uitwerking van het woongebied met name de landschappelijke inpassing aan de westzijde bij- zondere aandacht behoeft, terwijl voorts de zichtlijn vanaf de Prinsen- laan/Kadijk in noordelijke richting gerespekteerd zou moeten worden. Indien hiermede bij de uitwerking rekening wordt gehouden bestaan harer- zijds ook om landschappelijke redenen geen bezwaren tegen de voorgenomen bebouwing. Van deze opmerking is nota genomen. Voorschriften Artikel 1 Lid 16. Alsnog dient in het renvooi onder "Overige aanwijzingen"zoals voor plangrens en plangrens tevens gemeentegrens is geschied, de bebou- wingsgrens te worden aangegeven. Op de plankaart is geen onderscheid gemaakt tussen bebouwingsgrenzen en bestemmingsgrenzen. Zoals ir de in artikel 1 opgenomen omschrijving van het begrip bebou- wingsgrens is aangegeven, vormt de bebouwingsgrens de op de kaart aan- gegeven grens die blijkens de voorschriften niet mag worden overschre- den door bebouwing. Artikel 4 In dit artikel staat onder andere vermeld "dat het op de kaart achter een letter of kombinatie van letters ingeschreven arabische cijfer de maximaal toelaatbare goothoogte van gebouwen, alsmede de bouwhoogte van bouwwerken, geen gebouwen zijnde, in meters aangeeft". Onder de overige aanwijzingen op de plankaart wordt vermeld, dat het cijfer bij letter- aanduiding de maximale hoogte in meters weergeeft.. Afgezien van het feit dat dit tot. misverstanden aanleiding kan geveri dient in het onder- - 67 - 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 80