1 12H 5e afd. 19 december 1985 SOCIAAL-CULTUREEL PROGRAMMA 1986 143 Heemstede, 10 december 1985 Aan de raad, Bijgaand treft u aan de door de commissie planvoorbereiding specifiek welzijn vervaardigde nota sociaal-cultureel programma voor het jaar 1986. De nota omvat de volgende onderdelen: Deel 1 - ontwerp sociaal-cultureel programma 1986, waarin zonodig wijzigingen zijn aangebracht naar aanleiding van de ingediende bezwaarschriften. Deel 2 - ingediende bezwaarschriften tegen het ontwerp sociaal-cultureel programma 1986; - advies over de ingediende bezwaarschriften van de commissie planvoorberei- ding specifiek welzijn; - verslagen van de hoorzittingen gehouden op 14 november 1985. Wij hebben met waardering van deze nota kennis genomen. De commissie adviseert het programma vast te stellen overeenkomstig het door het aanbrengen van de wijzigingen totstand gekomen ontwerp-programma sociaal-cultureel werk. Tevens adviseert de commissie op de bezwaarschriften te beslissen overeenkom- stig haar advies t.erzake. Wij kunnen ons met deze adviezen van de commissie verenigen, metiien verstande, dat de voorgestelde dekkinq dcor de bespaarde rente van het fonds sociaal-cul- turele doeleinden ad f.9.000,-- gewijzigd wordt in een dekking uit de finan- ciële meevallers begroting 1906 ad f.11.520,-- (blz.62 ontwerp-programma Do°r deze wijziging blijft het fonds sociaal-culturele doeleinden volledig be- schi kbaar. Burgemeester en wethouders van HFFMSTFDF De secretaris, De burqemeester W.H.van den Hoek. O.R.van den Bosch. -î-

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 94