4 le WIJZIGING GELUIDHINDERVERORDEIIING Heemstede, 10 december 1985. Aan de raad, In uw vergadering van 16 december 1982 stelde u de geluidhinderverordening vast. Deze verordening bevat regels in het belang van het voorkomen of be- perken van geluidhinder en is gebaseerd op artikel 11 van de Wet geluidhin- der. Bij het ontwerpen van de verordening is gebruik gemaakt van een door de Vereniging van Nederlandse Gemeenten ontwikkelt rnodelDeze vereniging heeft ons geadviseerd uw raad voor te stellen enige wijzigingen aan te brengen in deze verordening, althans voorzover het model is gevolgd. Het betreft hier een tweetal inhoudelijke wijzigingen, ingegeven door juris- prudentie, en een aantal wijzigingen van redaktionele en/of praktische aard. Voorts omvat dit voorstel van de VNG een wijziging van een bepaling betref- fende geluidnormen voor rekreatie-inrichtingen en de wijze van meten van te produceren geluidniveaus. Aangezien dit laatste vanwege de algemene s.trek- king opgenomen is in de toelichting op de huidige verordening, dient alleen deze toelichting aangevuld en gewijzigd te worden. De bedoelde inhoudelijke wijzigingen hebben betrekking op artikel 1 en het derde lid van artikel 7. Voor een weergave van de voorgestelde wijzigingen en een toelichting daarop, verwijzen wij u kortheidshalve naar het koncept-raadsbesluitdat wij u hierbij ter vaststelling aanbieden en naar de daarbij behorende toelichting. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. -1- 4e afd. 30 januari 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 13