afd. 30 januari 1986 recreatie-inrichting: een recreatie-inrichting in de zin van artikel 1 van de Wet geluidhinder, te weten een inrichting, bestemd of mede be- stemd voor recreatiedoeleinden, ten aanzien waarvan de Hinderwet niet van toepassing is; Inrichtingenbesiuit: het Besluit recreatie-inrichtingen Wet geluidhin- der (Stb. 1981, nr. 687); horeca-inrichting; een recreatie-inrichting in de zin van de artikelen 1 en 11, onder a, van de Wet geluidhinderte weten een inrichting waarin een bedrijf of werkzaamheidals bedoeld in artikel 3, eerste lid, onder a of c, van de Drank- en horecawet wordt uitgeoefend; houder van een horeca-inrichting: hij die als eigenaar, bedrijfsleider beheerder of anderszins een horeca-inrichting inricht of drijft; bestaande recreatie-/horeca-inrichting: recreatie-/horeca-inrichting die op het tijdstip van in werking treden van deze verordening wordt of is ingericht, dan wel wordt gedreven en daarna niet wordt gewijzigd of uitgebreid." Artikel II Het derde lid van artikel 7 komt te vervallen. De leden 4 tot en met 8 worden vernummerd tot 3 tot en met 7. Artikel III Artikel 9, eerste lid, eerste volzin wordt gewijzigd en gelezen als volgt: "1. Burgemeester en wethouders kunnen de vergunning wijzigen en burgerneester en wethouders kunnen de vergunning intrekken:". Artikel IV Het tweede lid van artikel 11 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: "In het geval bedoeld onder lid 1, sub b, zijn op de vergunningaan- vraag de artikelen 3 tot en met 9 van overeenkomstige toepassing". Artikel V Artikel 13 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: "f. Het is de houder van een horeca-inrichting verboden daarin of in de aanhorigheid daarvan zonder schriftelijke vergunning van bur-

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 15