4e afd. 30 januari 1986 Het nieuwe instituut zal gesticht worden op algemeen bijzondere grondslag. Bij de fusiepartners was geen meerderheid te vinden voor een openbaar in- stituut. De participanten in de gemeenschappelijke regeiing van de IPABO zullen êën bestuurslid kunnen aanwijzen in het bestuur dat per 1 augustus 1986 ontstaat. De kontinuïteit van de opleiding leraren basisonderwijs in deze regio ook voor het openbaar onderwijs wordt met deze fusie op termijn veilig ge- steld. Gezien het vorenstaande stellen wij u voor in te stemmen met de fusie en met beëindiging van de gemeenschappelijke regeling. Een koncept-voorstel bieden wij u hierbij aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 7 januari jl.; gelet op de gemeenschappelijke regeling tot vorming van een rechtspersoon- lijkheid bezittend iichaam, geiraamd de Kennemer Streekschool tot Oplei- ding van Kleuterleidsters, zoals deze bij zijn besluit van 24 september 1981, nr. 100, van toepassing werd verklaard na overname van de Rijks Pedagogische Akademie op instandhouding van een pedagogische academie en een (toekomstige) PABO; BESLUIT 1. in te stemmen met de fusie van de Intergemeentelijke Pedagogische Aca- demie Basis Onderwijs en andere instellingen voor hoger beroepsonder- wijs in de regio Kennemerland, alsmede met de opheffing van de gemeen-

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 2