7 5. Itet algemeen bestuur kan steeds, in elke vergadering, over andere zaken be- raadsiagen en besluiten. 6. Het algemeen bestuur vergadert in het openbaar. De deuren worden gesioten in- dien dit door een vijfde deel der aanwezige leden of de voorzitter nodig wordt geoordeeld. De vergadering besiist of met gesloten deuren zal worden beraadslaagd. 7. in een besloten vergadering kan niet worden beraadslaagd noch een besluit worden genomen over: a. het vaststellen, wijzigen of intrekken van verordeningen en reglementen; b. de bezoidiging en de rechtspositie van het personeei; c. de begroting en rekening van het werkvoorzieningsschap. 8. in een besloten vergadering kan geen besiuit worden genomen over: a. het doen van uitgaven, op de begroting niet voorkomende, of de daarop uit- getrokken posten te boven gaande en het aanwijzen der middeien ter dek- king van zodanige uitgaven; b. het aangaan van geldleningenhet uitlenen van gelden en het aangaan van rekening-courant-overeenkomsten; c. het geheeî of gedeeltelijk vervreemden en het bezwareri van eigendommen van het werkvoorzieningsschap; d. het ondershands verh'uren, verpachten of in gebruik geven van eigendoiranen van het werkvoorzieningsschap; e. het ondershands aanbesteden van werken en leveranties, voorzover die niet betrekking hebben op het aanvaarden van opdrachten of het verlenen van diensten, welke rechtstreeks voortvloeien uit de exploitatie van werkver- banderi. 9. Van vergaderingen, als bedoeld in het eerste lid, geschiedt openbare afkon- diging in elk van de gemeenten. Artikei 8 in zijn vergaderingen laat het aigemeen bestuur, behoedens bijzondere gevallen, zich bijstaan door de leden van het dagelijks bestuur, voor zover deze geen lid van het algemeen bestuur zijn en de leden van de direktie. Artikel 9 1. ln de vergadering van het algemeen bestuur heeft ieder lid één stem. 2. De leden onthouden zich van medestemmen over de zaken, benoemingen, schorsingen en ontslagen inbegrepen, die hen, hun echtgenoten, of hun bloed- of aanver- wanten, tot en met. de derde graad, persoonlijk aangaan, of waarin zij als geiastigden zijn betrokken. Een benoeming wordt geacht iemand persoonlijk aan te gaan, v/anneer hij be- hoort tot die personen, tot welke de keuze door een voordracht of bij een herstemming is beperkt. 3. De leden zijn niet gerechtelijk vervolgbaar voor hetgeen zij in vergaderingen hebben gezegd of aan haar schriftelijk hebben overgelegd. 4. a.De vergadering van het algemeen bestuur wordt niet gehouden, indien biijkens de presentielijst niet meer dan de helft van het aantal zitting hebbende le- den is opgekomen. b.Wanneer liet vereiste aantal leden niet is opgekomen, wordt een nieuwe verga- dering belegd, op de in artikel 7 voorgeschreven wijze. Evenwel behoeven er slechts vier en twiritig uren tussen de bezorging van de uitnodigingen en het uur der vergadering te verlopen. c.Wanneer ook dan het vereiste getal niet is opgekomen, geschiedt het beleggen der vergadering andermaa) op dezelfde wijze, met aanhalirig in de uitnodi- gingen van de bepaliugen van dit artikei. In deze vergadering is de stem- ming geldig, ongeachl het aantal leden dat er aan lieeft deelgenomen. -5- P' 5e afd. 30 januari 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 45