7 waaromtrent geheimhouding is opgelegd aan het algemeen bestuur is voorge- legd, totdat het algemeen bestuur haar opheft. Ilet algenieen bestuur kan de- ze beslissing alleen nemen in een vergadering die blijkens de presentie- lijst door meer dan de helft van het aantal zitting hebbende leden, te za- men vertegenwoordigend meer dan de helft van het aantal steimiien, is be- zocht Artikei 11 De stukken, uitgaande van het algeineen bestuur, worden door de voorzitter en de secretaris ondertekend. ÜAGELÎJKS BESTUUR. Artikei 12 1. Er is een dagelijks bestuur, dat bestaat uit 10 ieden. Oe voorzitter en de secretaris van het aigemeen bestuur zijn tevens voorzitter en secretaris van het dagelijks bestuur. Ilet aigemeen bestuur benoemt voorts uit zijn midden vier leden van het dage- lijks bestuur. Alie gemeenten dienen daarbij zoveeî mogelijk in het dagelijks bestuur vertegenwoordigd te zijn. Het algeineen bestuur benoemt twee leden van het dageîijks bestuur uit het bestuur van de Stichting Revalidatie en Arbeidsvoorzieningen Epilepsiepatiën- ten, te kiezen uit een voordracht van het bestuur van deze stichting. llet algemeen bestuur benoemt voorts twee leden van het dagelijks bestuur uit het bestuur van de Stichting Werkplaats Mieuw Unicuin, te kiezen uit een voor- dracht van het bestuur van deze stichting. Als plaatsvervangend voorzitter van het dagelijks bestuur berioemt het alge- meen bestuur een iid vari het dagelijks bestuur afkomstig uit een van beirie hiergenoemde stichtingen. 2. De leden van het dagelijks bestuur welke zijn benoemd uit het algemeen be- stuur verliezen hun funktie, wanneer zij geeri zitting meer hebben in het al- gemeen bestuur. üe leden van het dagelijks bestuur welke zijn benoemd uit het bestuur van de in het vorige iid genoemde stichtingen verliezeri hun funk- tie, wanneer zij geen zitting meer hebben in dat bestuur. 3. De leden van het dagelijks bestuur treden af volgens een door het algemeen bestuur vast te stellen rooster. Zij 2ijn terstond herbenoembaar. 4. Ilet bepaalde in artikei 8 vindt analoge toepassing ten aanzien van de verga- deringen c.q. de leden van het dagelijks bestuur. 5. Bij ongesteidheid, afwezigheid of ontstentenis van een lid van het dagelijks bestuur wordt het betrokken lid, zodra het algemeen bestuur dit nodig acht, vervangen door een ander lid uit het algemeen bestuur of uit het bestuur van de in het eerste lid genoemde stichlingen, een en ander overeenkomstig het bepaalde in het eerst.e lid van dit artikel. Artikel 13 llet dagetijks bestuur iaat zich, behoudens bijzondere gevallen, in zijn vergade- ringen bijstaan door de ieden van de direktie. Artikei 14 De stukken, uitgaande van het dagelijks bestuur, worden door de voorzitter en de secretaris ondertekend. -7- 5e afd. 30 januari 1906

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 47