7 c. rechtstreeks noch middellijk een overeenkomst aangaan betreffende: le. het aannemen van werk ten behoeve van het werkvoorzieningsschap; 2e. het buiten dienstbetrekking tegen beloning doen van verrichtingen ten behoeve van het werkvoorzieningsschap; 3e. het doen van leveranties aan het werkvoorzieningsschap; 4e. het verhuren van niet-register goederen aan het werkvoorzienings- schap; 5e. het verwerven van betwiste vorderingen ten laste van het werkvoor- zieningsschap; 6e. het ondershands verwerven van onroerende goederen van het werkvoor- zieningsschap; 7e. het ondershands huren of pachten van het werkvoorzieningsschap. 2. Wanneer is gehandeld in strijd met het bepaalde in het eerste iid, is ar- tikel W 9, eerste tot en met vierde lid, van de Kieswet van overeenkomstige toepassing. Artikel 19 1. De leden van het algemeen bestuur en het dagelijks bestuur ontvangen een ver- goeding voor hun werkzaamheden en een tegemoetkoming in de kosten. 2. Het algemeen bestuur stelt deze vergoeding en tegemoetkoming op jaarbasis vast, waarbij de hoogte van de vergoeding en de tegemoetkoming staat in een redelijke verhouding tot de aan het lidmaatschap verbonden werkzaamheden en kosten. Er dient daarbij tevens rekening gehouden te worden met de vergoeding voor werkzaamheden en de tegemoetkoming in de kosten welke een bestuurslid ontvangt uit hoofde van zijn iidmaatschap van een gemeentebestuur. 3. Het besluit van het algemeen bestuur wordt zo spoedig mogelijk ter kennis ge- bracht. van Gedeputeerde Staten en de raden. 4. De bestuursleden genieten geen voordelen ten laste van het samenwerkingsver- band, anders dan in de vorm van geidelijke vergoedingen en tegemoetkomingen als bedoeld in het eerste lid van dit artikel. INF0RHAT1E, VERANTWOORDING EN TERUGROEPING. ArtikeT 20 1. De leden van het dageTijks bestuur zijn, tezamen en ieder afzonderlijk, aan het algemeen bestuur verantwoording verschuldigd voor het door hen gevoerde bestuur. 2. Zij geven, tezamen dan wel afzonderlijk aan het algemeen bestuur, wanneer dit bestuur of een of meer leden daarvan hierom verzoekt, alle gevraagde in- lichtingen, en we) op de in het betreffende verzoek gevraagde wijze. Artikel 21 1. Het algemeen bestuur en het dagelijks bestuur geven aan de raden van de deel- nemende gemeenten alle inlichtingen die door een of meer leden van die raden worden verlangd op het gebied van zaken die voor een bestuursvergadering ge- agendeerd zijn en overige voor de gemeente belangrijke zaken. 2. Het algemeen bestuur en dagelijks bestuur zijn bevoegd ongevraagd aan de ra- den van de gemeenten advies te geven of voorstellen te doen, welke zij in verband met deze regeling nodig achten. 5e afd. 30 januari 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 49