5e afd. 30 januari 1986 7 e. -de wijze van fraude-verzekeringen; f. de belegging van overtollige kasgelden. 4. Ten aanzien van de in lid 1 en lid 3 aangeduide onderwerpen zullen in de tussen het algemeen bestuur en elk der onderscheidene besturen van de stich- tingen afzonderlijk aan te gane rechtsbetrekking, ais bedoeld in artikel 11, lid 2 der wet, zo nodig nadere regelen worden gesteld. Artikel 32 1. Het algemeen bestuur kan voor het doen van exploitatie-uitgaven en de voor- financiering van kapitaalsuitgaven van het werkvoorzieningsschap alsmede de eventuele voorfinanciering van exploitatie-uitgaven van de stichtingen be- sluiten rekening-courant-overeenkomsten aan te gaan. 2. De voor te financieren exploitatie-uitgaven van de stichtingen zullen wor- den aangewezen en geregeld in de aan te gane rechtsbetrekkingen. 3. Het algemeen bestuui besluit tot het aangaan van rekening-courant-overeen- komsten met de stichtingen, waarin de in lid 2 bedoelde uitgaven alsmede de exploitatie-inkomsfen zullen worden verrekend. 4. Ilet algemeen bestuur besluit tot het aangaan van vaste geldleningen ter financiering van kapil.aalsuitgaven. 5. De in lid 1, lid 3 en lid 4 bedoelde besluiten behoeven de goedkeuring van gedeputeerde staten. Artikel 33 De deelnemende gemeeriten waarborgen de voldoening van rente, aflossing en kosten van de door het werkvoorzieningsschap te sluiten vaste geldleningen, alsinede van gelden die hpt werkvoorzieningsschap in rekening-courant opneemt, naar evenredig heid vari de aantallen inwoners per 1 januari van het jaar, voorafgaande aan het jaar waarin de overeenkomst voor de desbetreffende transaktie wordt afge- sloten. BEGROTING. Artikel 34 1. Het dagelijks bestuur zendt jaarlijks voor 1 mei aan de raden van de deel- nemende gemeenten, en liet algemeen bestuur een ontwerp-begroting van baten en lasten en van kapitaalsinkomsten en -uitgaven voor het komende jaar in, ver- gozeld van een memoric van toelichting. 2. De in lid 1 bedoelde begroting van het werkvoorzieningsschap omvat: a. de verwachte financiële gevolgen van de bij deze regeling aan het werkvoor zieningsschap overgedragen bestuurlijke bevoegdheden en verplichtingen voor zover deze inet inachtneming van de wet en de daarop gebaseerde uitvoe ringsvoorschriften als bestuurskosten kunnen worden aangemerkt en derhalve niet tot de kosten van de werkverbanden te rekenen zullen zijn; b. de verwachte financiële uitkomsten van elk der onder liet werkvoorzie- ningsschap ressorterende werkverbanderi. 3. De raderi van de deelnemende gemeenten kunnen omtrent de ontwerp-begroting het dagi1ijks bestuur voor 15 juni daaraanvolgend hun beschouwingen kenbaar maken Het dageiijks bestuur voegt deze kommentaren en zijn oordeel daarover bij de ontwerp-begrotiug en zendt deze aan hel algemeen bestuur ter vaststel1ing. 4. Het a 1 gemeen bestuui stelt de begroting voor 1 juli vast en zendt; haar bin- nen een maarid aan gedeputeerde staten ter goedkeuring. 5. Zonodig zeridt het algeineen bestuur de begroting aan de raden van de deelne- mende gemeenten, die terzake gedeputeerde staten van hun gevoelen kunnen doen blijken. -12-

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 52