7 6. De in het eerste, derde, vierde en vijfde lid vastgelegde procedure is mede van toepassing op besluiten tot wijziging van de begroting. 7. Na ontvangst van de beslissing van gedeputeerde staten over de begroting of de begrotingswijziging worden de raden door het dagelijks bestuur hiervan in kennis gesteld. Artikei 36 1, Het dagelijks bestuur van het werkvoorzieningsschap draagt zorg, dat de be- sturen van de stichtingen vöôr een in de rechtsbetrekkingen te bepalen datum een begroting van baten en lasten en van kapitaalsinkomsten en -uitgaven voor het komende jaar, vergezeld van een memorie van toelichting, en andere nodig geoordeelde bescheiden indienen. 2. Omtrent de goedkeuring en de wijziging van de in lid 1 bedoelde begrotingen zullen in de aan te gane rechtsbetrekkingen nadere regeien worden gesteld. REKENING EN VERANlWOOIÎDiNG. Artikel 36 1. ilet dagelijks bestuur doet jaarlijks vöör 1 mei aan het algemeen bestuur verantwoording over het afgelopen jaar in aansluiting aan de posten van de begroting en onder overlegging van een ontwerp-rekening met de daarbij be- horende bescheiden en een berekening van de door de gemeenten te betaien bijdragen overeenkomstig artikel 40. Het dagelijks bestuur zendt deze stukken tegelijkertijd aari de raden van de deelnemende gemeenten, 2. Het algemeen bestuur stelt de rekenipg, nadat deze door de deskundige, be- doeld in artikel 31, lid 3, sub d, is onderzocht, voorlopig vast. De voor- lopige vaststelling van de rekening vindt vôör 1 juli plaats. 3. Het algemeen bestuur zendt de rekening binnen een maand na de voorlopige vaststelling, onder overlegging van de eventuele beschouwingen van de raden van de deelnemende gemeenten en zijn oordeel daarover alsmede een afschrift van het verslag van het onderzoek naar de deugdelijkheid der re- kening van de deskundige, bedoeld in artikel 31, lid 3, sub d, ter vaststel- ling aan gedeputeerde staten in. 4. Van de vaststetlirig van de rekening wordt na ontvangst van het desbetreffen- de besluit van gedeputeerde staten aan de raden van de deelnemende gemeenten kennis gegeven. Een afschrift van de vastgestelde rekening wordt aan deze kennisgeving toegevoegd. 5. llet besluit van gedeputeerde staten, houdende vaststellirig van de rekening, strekt, voorzover het de daarin opgenomen ontvangsten en uitgaveri betreft, het dagelijks bestuur en liet rekenpl ichtig personeel van het werkvoorzie- ningsschap tot ontlasting, behoudens later in rec.hte gebleken valsheid in bewijsstukken of andere onregelmatigheden. Artikel 37 1. Het dagelijks bestuur van het werkvoorzieningsschap draagt ervoor zorg, dat de besturen van de stichtingen vöör een in de rechtsbetrekkingen te bepalen datum een rekening van baten en lasten en van kapitaalsinkomsten en -uitgaven over het afgelopen jaar, vergezeld van een memorie van toelichting en andere nodig geoordeelde bescheiden, indienen. 2. Omtrent de vaststelling van de in lid 1 bedoelde rekeningen zullen indien no- dig in de aan te gane rechtsbetrekkingen nadere regelen worden gesteld. Voor zover nodig en mogelijk zullen de in artikel 36 vervatte bepalingen mede op de rekeningen van de sticlitingen van toepassing zijn. -13- 6e dfd. 30 januari 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 53