5e âfd. 30 januäri 1986 Artikel 38 De kontroie van de boekhouding en het geidelijk beheer van het werkvoorzienings- schap - alte onder het werkvoorzieningsschap rechlstreeks ressorterende werkver- banden daaronder begrepen - dient tenminste eenmaal per kwartaal te geschieden. Het dageiijks bestuur zendt binnen twee weken na ontvanyst van het verslag van deze kontrole een exemplaar hiervan aan gedeputeerde staten. Het verslag wordt door de administrateur. wiens geldelijk beheer en boekhouding zijn gekontroleerd, mede ondertekend. Hij is bevoegd aan zijn ondertekening een verklaring toe te voegen. Deze verklaring wordt in afschrift aan de deskundige medegedeeld. VfRSLAG. Artikel 39 1. Tegeiijk met de verantwoording, als bedoeld in artikel 36 doet het dayelijks bestuur aan het algemeen bestuur verslag van de werkzaamheden in het afge- lopen jaar. 2. Ilet dageiijks bestuur van het werkvoorz ieninysschap draagt ervoor zorg, dat de besturen van de stichtingen vöör een in de rechtsbetrekkingen te bepalen datum een verslag van de werkzaamheden in het afgelopen jaar indienen. 3. De in dit artikel bedoelde verslagen worden aan de raden van de deelnemende gemeenten toegezonden. VERDELÎHG VAtl l'.ATEN EN l ASTEN. Artikei 40 1. De deeInemende gemeenten verbinden zich jaarlijks bij te dragen in: a. de kosten van de ingevolge deze regeling aan het werkvoorzieningsschap overgedragen bestuurlijke bevoegdheden en verplichtingen als bedoeld in artikel 34Iid 2sub a b. het exploitatie-saldo van elk der onder het werkvoorzieningsschap res- sorterende werkverbanden. 2. De bestuurskosten, bedoeld in lid 1, sub a, van dit artikel, worden na af- trek vari de onder lid 3 bedoelde bijdragen over de gemeenten verdeeld naar rato van de inwonertailen der gemeenten per 1 januari van het betreffende jaar. 3. De niet van liet werkvoorzieningsschap deeluitmakende gemeenten, alsmede de instanties ten laste waarvan kosten van plaatsing op werkverbanden zullen worden gebrachl, worden naar regelen door het dagelijks bestuur te bepalen eveneens voor een aandeel in de bestuurskosten, bedoeld in lid 1, sub a, belast 4. Ilet nadelig exploitalie-saldo per werkverband over een jaar, na aftrek van rijkssubsidie en de kosten van tewerkstel1ing van niet voor rijkssubsidie ingevolge dc wel in aanmerking komende geplaatsten bedoeld in artikel 29, lid 2, wordt over de deelnemende en niet-doelnemende gemeenten verdeeld naar rato van de loonkosten of aantalleri mandagen - naar keuze door het da- gelijks bestuur te bepalen - der uit die yemeenten oorspronkelijk afkomstige werknemers. Extreme kosten samenhangend met het plaatsen van personen uit niet-deelnemende gemeenten, kunnen in rekening worden gebracht bij die ge- meerite. 5. Ten aanzien van de kosten, voortvloeiende uit de plaatsing van de in artikel 29, Iid 2, beduelde personen, zal bij elke plaatsing worden bepaald door wel- ke instantie of yemeente en tot welke bedragen wordt bijgedrayen. De in dil lid hedoelde kosten worden vastgesteld naar regelen, door hel da- gelijks bestuur te bepalen. -14-

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 54