8 3. het betalen van de zogenaamde destructieve reorganisatiekosten tot een totaai bedrag van f 24 miljoen. In de vergadering van de Algemene besturen van het C.V.A./I.A.M. van 29 november 1985, zijn de ontwerpbesluiten inzake de reorganisatie van het centrum bekrachtigd, met inachtneming van de navolgende wijzigingen: a. zich terugtrekken door de gemeente Velsen als risicodragende gemeente; hierdoor wordt het draagvlak voor de reorganisatiekosten vergroot en het aan- deel van de overige gemeenten verminderd (correctie 4,34%) b. het, staande de vergadering, reeds verlagen van de reorganisatiekosten met f 1 miljoen tot f 23 miljoen (correctie 4,16%) c. het verrekenen van de eigen reserves van de gemeenschappelijke regelingen met de reorganisatiekosten (correctie CVA-gemeenten 3,6%; IAM-gemeenten 15,3%) Voor Heemstede is derhalve het aandeel in de reorganisatiekosten definitief vast- gesteld op f 364.706,--. Uw raad wordt thans voorgesteld, in te stemmen met de door de Algemene besturen van het automatiseringscentrum C.V.A./I.A.M. goedgekeurde procedure tot reorga- nisatie van het centrum i.c. opheffing van de huidige gemeenschappelijke rege- ling en overdracht van de zeggenschap over het centrum aan de gemeenten Haarlem, Haariemmermeer en Zaanstad. Tevens stellen wij u voor, het voor het aandeel in de reorganisatiekosten benodigde krediet beschikbaar te stellen. Aan de voorwaarde gesteld door de drie gemeenten, inhoudende het afgeven van afnamegaranties voor de in Heemstede in gebruik zijnde systemen, is inmiddels voldaan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek O.R. van den Bosch. -3- 8 le afd. 30 januari 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 63