10 scheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, konstruktiesinstallaties of apparatuur worden mede begrepen rekreatieve voorzieningen met uitzondering van eenmaiige voorzie ningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, kon struktiesinstallaties en apparatuur worden niet begrepen voor- zieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met het beheergericht op de instandhouding van de 1andschappelijke of natuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het bosbe- drijf, dan wel de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besiuit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdende met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en livingvans voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, ais ook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de water- sport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbeschoeiingen, van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; h. werken of werkzaamheden, welke wijzigingen van de waterhuishou- ding of de grondwaterstand beogen of tengevolge hebben; i. het. veilen, r*ooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande dat geen aanlegvergun- ning is vereist met betrekking tot bossen en andere houtopstan- den, weike deei uitmaken van bosbouwondernemingendie als zo- danig bij het Bosschap geregistreerd staan en met dien verstan- de dat. geen aanlegvergunning is vereist voor het periodiek kap- pen van griendhout en ander hakhout, voorzover betreffende de normale uitoefening van het op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit bestaande bodemgebruik; j. het winnen van bosstrooisel of mos; k. het aanbrengen van afbeeldingen of tekens voor commerciëie doel- einden; 1. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van de inwerking- -4- 4e afd. 30 januari 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 76