3 spanningsgebouwtje en de telefoonschakelkastverplicht Van de Poll zich tot het laten opnemen van een erfdienstbaarheid in de desbetreffende ei- gendomsakte, een en ander zoals aangegeven op de in artikel 1 genoemde tekening. Artikei 6 De gemeente wijst de te bouwen woningen toe, zulks na overleg met Van de Poll. De woonruimteverordening is bij de toewijzing van toepassing, waar- bij voorrang zai worden toegekend aan Heemsteedse kandidaat-kopers. Artikel 7 Van de Poll verplicht zich met. de bouw van de woningen aan te vangen nadat 4 woningen verkocht zijn. De woningen zuiien ten laatste zijn voltooid een jaar nadat mpt de bouw is gostart. De gerneente is bevoeqd de in dit artikel genoemde termijnen te verlengen. Van de Poll verbeurt ten behoeve van de gemeente een direkt opeisbare boete vari f 100.000,--, alsmede een boete van f 5.000,— voor elke maand of ge- deelte van een maand dat de bouw te laat is begonnen, c.g. te laat is vol- tooid. Artikel 8 De gemeente verplicht. zich er vonr t.e zorgen dat de woningen op het tijd- stip van oplovering kunnen worden aangesloten op de openbare riolering, gas-, v/at.er- en elektriciteitsvoorziening, alsmede op de centrale antenne-inrich- ting. Van de Poll verbindt zich de aanlegkosten van de in dit artikel bedoelde huisaans 1 uitingen aan de genipontp te betalen. Artike1 9 Geschillen, v/elke eventueel uit. deze overeenkomst voortspruiten, zullen worden beslist door een scheidsgerechtbestaande uit drie personen, waar- van er nén zal worden benoemd door de gemeente, één door Van de Poll en één do°r rfo beide benoenden samen. lîij gebreke van overeenstemming wordt de -4- 4e afd. 30 januari 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 8