4e afd. 24 april 1986 VASTSTFI LING BESTEMHINGSPLAN HAVEN 49 Oe raad van de geineente lleemstede; overweyende, dat r.iet tngang van 20 februarl 1986 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp- bestemmingsplan "llaven"; dat binnen de gestelde termijn, namens Friederichs b.v., alhier, een be- üwaarschrift is ingediend door de heer ir. T. Asselbergs, Nijverhelds- weg 21A, alhier; dat de inhoud van dit bezwaarschrift als volgt kan worden weergegeven, terwijl het bezwaar kan worden beantwoord, zoals achter de inhoud is vermeld: "Het bezwaar richt zich tegen de op de kaart aangegeven bebouwingsper- centages van de percelen Nijverheidsweg 15 en Industrieweg 5. Verzocht wordt deze percentayes met 5 te verhogen, zodat de mogelijkheid ontstaat de bedrijfspariden op deze en het naastgelegen perceel met elkaar te verbinden door een loopbrug." Tegen het verhogen van de percentayes bestaan geen bezwaren. Aangezien beide percelen in eiyendom zijn bij Friederichs b.v., is het juist beide percelen samen te trekken en hiervoor êén behouwlngspercentage op te nemen. Tevens kau de iri de vonrschriften opgenomen bepaling dat de afsland van de gevels van een gebouw tot de erfscheidingen tenminste 2.00 meter moet bearagen, vervallen; dat op grond van het bovenstaande het bezwaar gegrond moet worden ver- klaard en het nritv;erp-plan aangepast dient te worden; gelet op de artikelen 22 tof. en met 25 van de Wet op de Ruiintelijke Orderiing;

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 12