4e afd. 24 april 1986 VOORBEREIDINGSBESLUIT EX ART. 21 WRO 47 Heemstede, 8 april 1986. Aan de raad, Orilangs hebben wij ingestemd met het ontwerp-bestemmingsplan "lndische Wijk" en liebben wij besloten het vooroverleg als bedoeid in artikel 8 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening te starten. Het is te verwachten dat dit oritwerp-plan binnen eeri jaar ter visie ge- legd kan worden. Om te voorkomen dat medewerking moet worden verieend aan bouwplannen welke in strijd zijn met het oritwerp-plan, is het gewenst een voorbe- reidingsbesluit voor het betrokken gebied te nenren. Hiermee kunnen immers ongewenste ontwikkelingen worden tegengegaari door de beslissingen op aanvragen om een vergunning aan te houden. Tevens kan op basis van liet voorbereidingsbesluit medewerking worden verleend aan bouwplannen weike in strijd met een vigerend bestemmingsplan, maar in overeenstemming met het ontwerp-bestemmirigsplan "Indische Wijk" zijn. Iri uw vergadering van 2 mei 1985 hebt u een voorbereidingsbesluit ge- nomen voor ondermeer het gebied van het ontwerp-bestemmingspian "Merlenhoven 1986". Aangezien dit plan nog niet officieel ter visie is gelegd, is het gewenst opnieuw een dergelijk besluit te nemen. Wij merken nog op dat het ontwerp-plan waarschijnlijk in juli a.s. ter visie gelegd zal worden. Voor de overige twee gebieden van het op 2 mei 1985 genomen voorberei- dingsbesluit is geen nicuw besluit nodig. Gezien het vorenstaandestellen wij u voor voor de gebieden van de ontwerp-bestemmingsplannen "Tridische Wijk" en "Merlenhoven 1986 een voorbereidingsbesluit te nemen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van deri Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 5