4e afd. staat van inrichtingen 29 mei 1986 69 categoneen V. - vaten, spoelerijen - veevoedei-labrieken - veilingen voor bloemen, groenten of fruit - vovbratidingsmotorenherstel inricht ingen voor - (zie automobielen) - yerenfabrieken (zie machines) - verffabrieken, vcrfmengerijcn, malcrijen en kokêrijen als cok inrichtingen welkc harsen, oliën of vetten verwerken t.b.v.- - rer/mengerijen, malerijen en kokerijen, waarvan de vloeroppervlakte niet meer bedraagt dan 200 m2 - per/spuffinricht ingen met een maximum oppervlakte van de vloer van de spuitinrichting van 35 m2 - verfspuitinriehtingen.overige - vertinnerijenuitsluitend in een gesloten gebouw - vertinnerijen, overige - ververijen, - verzinkerijen, uitsluitend in een gesloten gebouw - verzinkerijen, overige - vis, inrichtingen tot het opslaan, bewerken, verwer- ken van - behorende bij en uitsluitend bedoeld voor een winkelbedrijf ter plaatse - l'is, opslaan, bewerken en verwerken van - niet be- horende bij en niet uitsluitend bedoeld voor een winkelbedrijf ter plaatse mits het gehele bedrijf in een gesloten gebouw is ondergebracht - visinricht ingen tot het opslaan, bewerken en verwerken van - overige - vlasroterijen - vlechterijenmetaaldraad - - vleesbewerkingsinrichtin^en voor zover behorende bij en uitsluitend bedoeld voor een winkelbedrijf ter plaatse (zie ook dierlijke stoffen) - vleesrokerijen (zie dierlijke stoffen) - vlees(waren)fabriekenwaarvan de vloeroppervlakte niet meer bedraagt dan 250 m2 - vlees(uaren)fabrieken - voedinqs- en genotmiddelenbakken van oliën en/of vetten behorende bij en uitsluitend bedoeld voor een winkel, cafetaria, snackbar of restaurant ter plaatse mits niet met kolen wordt gestookt

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 104