4e afd. 29 mei 1986 69 3Rijksconsulent voor llande 1_,_Ai.iljaclit e11 üiensten 3.1 Gezien het specifieke karakter van de bedrijvigheid van liet parapebedrijf spreekt de Rijksconsulent zijn voorkeur uit voor een hoofdbesteini.iing boven een subbesteuviiing. Het in geheel Heemstede gehanteerde systeem van beste„imeri heeft als grondslag een indeling in hoofd-categoriën van de gewenste gebruiksvormaj) Deze indeling bevordert de inzichtelijkheid en hanteerbaarheid van de besteiïimingsplannen. Indien zich specifieke situaties voordoen, die een bijzondere regeling vragen, wordt deze gegeven met inaciitneming van <Ji hoofdopzet. Deze benadering stemt overeen net de visie, die hierover is ontwikkeld en aanbevolen door o.a. het IJIROV. De gehanteerde regeling zou overigens in beide gevallen hetzelfde luiden. 3.2 Het LPG-station van het garagebedrijf is wegbesteud, zonder dat de firianciële middelen worden aangegeven die voor de sanering nodig zijn. Hiertegen bestaat bezwaar. indien de middelen niet gevonden kunnen worden dient het Li'G station alsnoq opgenor.ien te worden. Daaraan kan een wijzigingsbevoegdheid gekoppeld worden, waarmee aan de grond een andere bestei.ining gegeven kan worden als het LPG-station verdwenen is. ,'loch over de termijn, noch over de financiering van een eventuele sluitiii) van het Lf'G-station zijn konkrete gegevens voorhanden. Daarom is de aaribe veling van de Rijksconsulent gevolgd. 3.3 De subbestemminq grammofoonplaten- en onname-studio legt vergaande beperkingen op aan het betrokken bedrijf aan de Bronsteeweg. De Rijk: consulent aclit andere bedrijfsvorr.ien ter plaatse ook nogelijk, mits'ut eventuele bestaande hinder niet toeneemt. De feitelijke bezigheden van het bedrijf bestaan voor een belangrijk deel uit kantoor-aktiviteiten. Daarnaast is er een geluidsstudio gevestigd. Oni deze reden is de besteraing gewijzigd in kantoren. Daaraan is een benaling toegevoegd dat ter plaatse ook een geluidsstudio gevestigd mag zijn, met dien verstande dat deze bevoegdheiii van rechtsweye vervalt zodra een dergelijke studio hlijvend buiten gebruil; is gesteld. 3.4 De formulering van artikel 3, lid 3, sub a, is onduidelijk. Deze bepalinq is aangenast. - 76 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 118