4e afd. GEWIJZIGD EXEMPLAAR 29 mei 1986 65 EXTRA KREDIET STENCILSCHRIJVER T.B.V. CRAYEIIESTERBASISSCHOOL Heemstede, 29 april 1986. Aan de raad, De direkteur van de Crayenesterbasisschool verzoekt u een extra krediet te verlenen voor de aanschaffing van een stenci 1 schrijver. Het betreft hier een aanschaffing waarmee bij de eerste inrichting van de school geen rekening was gehouden. De oudercommissie van de school heeft in 1969 een stenci1schrijver gekocht. In 1976 is voor rekening van de gemeente wel een stencilduplikator t.b.v. de school aangeschaft. De kosten hiervan bedroegen f 1.090, De sten- cilschrijver en de stencilduplikator vormen samen de vermenigvuldigings- apparat.uur van de school In het betreffende programma van eisen voor het jaar 1986, behorend bij het Bekostigingsstelsel basisonderwijswordt voor een vermenigvuldigings- apparaat een norrnbedrag van f 4.826,67 exklusief B.T.W. aangehouden (f 5.743,74 inklusief). Na aftrek van de kosten van de reeds voor rekening van de gemeente aangeschafte stencilduplikator resteert nog een bedrag van f 4.653,74 voor de aanschaffing van een stenci1schrijver. De kosten van aanschaffing van de door dë direkteur van de Crayenester- basisschool gevraagde stenci1schrijver bedragen f 3.647,35 inklusief B.T.W. De kosten vari de vermenigvuldigingsapparatuur van de Crayeriester- basisschool blijven derhalve na aanschaffing van een stenci1schrijver in totaal binnen het door het rijk vastgestelde normbedrag. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van f 3.650,beschikbaar te stellen voor de aanschaffing van een sten- cilschrijver ten behoeve van de Crayéhesterbasisschool Burgemeester en wethouders van IIEEI1STEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 33