4e afd- 29 mei 1986 69 Staat van Inrichtingen, met dien verstande dat geen vrijstelling mag worden verleend, dan na advies te hebben ingewonnen bij de Inspekteur voor de Milieuhygiene en dan nadat van Gedeputeerde Staten de verklaring is ontvangen dat zij tegen het verlenen van de vrijstelling geen bezwaar hebben; b. de vestiging van bedrijven welke naar aard en omvang van de te verrichten bedrijfsaktiviteiten en naar invloed op de omgeving gelijkwaardig zijn aan de bedrijven genoemd in de categorieen 1 en 2 van de bij deze voorschriften behorende Staat van Inrichtingenmet dien verstande dat geen vrijstelling mag worden verleend, dan na advies te hebben ingewonnen bij de Inspekteur voor de Mi1ieuhygiene en dan nadat van Gedeputeerde Staten een verklaring is ontvangen dat zij tegen het verlenen var. de vrijstelling geen bezwaar hebben. 4. Een vrijstelling als bedoeld in lid 3 wordt niet verleend dan nadat de Commissie voor Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting is gehoord en dan nadat belanghebbenden gedurende 14 dagen in de gelegenheid zijn gesteld daartegen schrifteiijk bezwaren in te dienen. 5; Burgemeester en wethouders zijn bevoegd het plan te wijzigen in die zin dat de toelaatbaarheid krachtens lid 1 onder c van een verkooppunt voor LPG wordt ingetrokken indien zekerheid bestaat over opheffing ter plaatse van het verkooppunt 6. Het besluit tot wijziging wordt niet vastgesteld en ter goedkeuring aan Gedeputeerde Staten gezonden dan nadat belanghebbenden gedurende 30 dagen in de gelegenheid zijn gesteld tegen de pianwijziging schriftelijke bezwa^en in te dienen en dan nadat de Commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting in de gelegenheid is gesteld zich uit'te spreken over de voorgenomen wijziging en de ingekomen bezwaarschriften. Van de voorgenomen wijziging en de mogelijkheid voor belanghebbenden bezwaren in te dienen, geven burgemeester en wethouders tevoren kennis aan de j,' 4® eigenaren en gebruikers van de betreffende en aangrenzende gronden en gebouwen, in één of meer dag- of nieuwsbladen die in de gemeente worden verspreid en op de gebruikelijke wijze. Bij de inzending van het besluit tot wijziging ter goedkeuring aan Gedeputeerde Staten worden de ingekomen bezwaarschriften in afschrift mede overlegd. - 20 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 62