ARTIKEL 14 TUIN T 1. De gronden met de bestemming tuin zijn bestemd voor tuinen met de bijbehorende verhardingen 2. Op en boven de in iid 1 bedoelde gronden mogen uitsluitend met de bestemming verband houdende bouwwerken, geen gebouwen zijnde, worden gebouwd. 3. De bouwhoogte van de in lid 2 bedoelde bouwwerken mag ten hoogste bedragen: a. van erfafscheidingen 1.00 m b. van vlaggemasten 5.00 m c. van de overige in lid 2 bedoelde bouwwerken: 2.50 m 4. Ter plaatse waar op de kaart de nadere aanwijzing is aangegeven zijn de gronden bestemd voor tuinen alsmede voor het behoud en herstel van de aldaar voorkomende dan wel daaraan eigen landschappelijke waarden. o. Ter plaatse waar op de kaart de nadere aanwijzing is aangegeven zijn de gronden bestemd voor tuinen alsmede voor het behoud en herstel van de aldaar voorkomende dan wel daaraan eigen natuurwetenschappelijkelandschappelijke en kultuurhistorische waarden. 6. Op de in lid 4 en 5 bedoelde gronden mag niet worden gebouwd 7. Het isbehoudens het bepaalde in lid 11, verboden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethoduers aanlegvergunningde navolgende werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden, geen normale onderhouswerkzaamheden zijnde, op de in lid 4 en 5 bedoelde gronden, uit te voeren: a. het aanleggen van speelvelden of banen voor sportbeoefening b. het aanleggen van zwembaden, speelvijvers en jachthavens c. het aanleggen van kampeer- en cravanterreinen en dagcampings d. het aanleggen of verharden van wegen of parkeergelegenheden; e. het aanbrengen van anderssoortige terreinverhardingen, met uitzondering van paden met een maximale breedte van 1.50 m; - 27 - 4e afd. 29 mei 1986 69

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 69