5e afd. 28 augustus 1986 WIJZIGING SOCIAAL CULTUREEL PROGRAMMA 1986 108 Heemstede, 12 augustus 1986. Aan de raad, De Stichting Sociaal-Cultureel Werk Heemstede heeft ons laten weten dat on- derzoek is verricht naar het door de Stichting noodzakelijk geachte aktivi- teitenprogramma en de daaraan gerelateerde personeelsformatie. Dit onderzoek is nog niet volledig afgerond. Volgens de Stichting staat echter vast, dat êên full-time agogische formatieplaats (C II B) kan komen te vervallen. Daarvoor in de plaats zou een uitbreiding van ondersteunende formatie (admini- stratie, beheer, schoonmaken) nodig zijn. Hieruit vloeit voort dat êén van de full-time funktionarissen CIIB zal moeten worden ontslagen. Bij een ge- dwongen ontslag komt als eerste de funktionaris in aanmerking die beëindiging van het dienstverband zelf wenst. Eén van de funktionarissen wenst beëindiging van het dienstverband per 1 september 1986, mits hij in aanmerking komt voor (aanvullend) wachtgeld. Het door de Stichting beëindigen van een dienstbetrek- king op een wijze als thans aan de orde, dient echter samen te hangen met een wijziging van het gemeentelijk sociaal kultureel programma. Deze wijziging dient o.i. vooralsnog te bestaan uit per 1 september 1986 terug- brengen van het aantal formatieplaatsen CIIB met êën full-time plaats. De vraag of, en zo ja, op welke wijze de daardoor vrijkomende middelen kunnen worden benut voor andere doeleinden en de overige konsekwenties voor het (aktiviteiten) programma 1986 zullen kunnen worden betrokken bij de besluit- vorming over de binnenkort uit te brengen nota klub- en buurthuizen. Het aan de betrokken funktionaris toe te kennen wachtgeld (in 1986 maximaal f 5.500,bedragend) zal uit de vrijkomende middelen worden gedekt. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 49