m "rÄ>»wI 25 september 1986 VERVANGING G.A.I. BENNEBROEK Heemstede, 16 september 1986. Aan de raad, In het kabelnet van de centrale antenne inrichting (c.a.i.) zijn bij de aanleg een aantal bestaande G.A.I.-netten (Gemeenschappelijke antenne in- richting) opgenomen. Gebleken is dat enkele G.A.I.-netten in Bennebroek niet geschikt zijn om U.H.F.-televisiesignalen te transporteren. Doordat de kabels te lang zijn, treden er te grote verliezen in de signaalsterkte op en voldoet deze niet meer aan de PTT-voorschriften. Het betreft de G.A.I.-netten în de Meerwijk te Bennebroek. Mede in verband met de uitbreiding van het aan- tal televisiekanalen achten wij het noodzakelijk dat in deze wijk ook C.A.I. aangelegd wordt. De kosten worden volgens de ter inzage gelegde specificatie geraamd op f.45.000,Wij stellen u voor een krediet conform bijgaand ontwerp-be- sluit tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H.van den Hoek O.R.van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d.16 september j.l. mede gezien het advies van de commissie voor financiën en beleidsplanning BESLUIT ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het gemeentelijk technisch bedrijf een krediet van f.45.000,- beschikbaar te stellen voor het vervangen van een aantal G.A.I,-netten in de Meerwijk te Bennebroek. HEEMSTEDE25 september 1986. De raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 19