25 september 1986 118 en als tegemoetkoming in de apparaatskosten. 2. Burgemeester en wethouders kunnen aan de toekenning van subsidie voorschriften verbinden. 3. Burgemeester en wethouders houden bij hun beslissing op een aanvraaq rekening met steun die op grond van een andere regeling aan de aan- vrager is of kan worden toegekend. 4. Indien het bedrag dat als subsidie is toegekend, door de aanvraqer van derden kan worden ontvangen, is de aanvrager verplicht om dit bedrag aan de gemeente geheel of gedeeltelijk terug te storten. Artikei 5. Burgemeester en wethouders kennen slechts subsidie toe voorzover het hiervoor door de gemeenteraad vastgesteld bedrag toereikend is. Artikei 6. 1Een aanvraag voor het toekennen van subsidie ten behoeve van een ac- tiviteit of als een bijdrage in de apparaatskosten dient ingediend te zijn voor de aanvang van het begrotingsjaar waarop de aanvraaq van toepassing is. 2. Een aanvraag voor het toekennen van subsidie ten behoeve van een ac- tiviteit dient voorzien te zijn van: - een begroting van de verwachte kosten; - een toelichting, waaruit blijkt: ten behoeve van welke woonconsumenten de activiteit verricht wordt; wie de activiteit zal uitvoeren; dat de activiteit is gericht op het versterken van de positie van woonconsumenten of op het realiseren van een concreet pro- ject ten behoeve van woonconsumenten; aan wie de subsidie uitbetaald moet worden indien de aanvraag afkomstig is van een groep woonconsumenten. 3. Een aanvraag voor het toekennen van subsidie als tegemoetkoming in de apparaatskosten dient vergezeld te gaan van een gespecificeerde begroting van inkomsten en uitgaven van de betreffende woonconsumen- tenorganisatie of groep woonconsumentenvoor het jaar waarop de aanvraagj betrekking heeft. 4. Een aanvraag ingediend door een groep woonconsumenten dient door al- le tot de groep behorende woonconsumenten te worden ondertekend. 5. Burgemeester en wethouders kunnen nadere regels stellen omtrent de wijze waarop de subsidie dient te worden aangevraagd. Artikei 7. K0nZiî^LkOOr n'eE bijtijds bekend is gemaakt welk bedrag beschikbaar is voor de subsidiëring van woonconsumentenbeslissen burgemeester en wethouders binnen twee maanden na de aanvang van het desbetreffende begrotingsjaar op de ingediende aanvragen. 2. Binnen veertien dagen na het nemen van de in lid 1 bedoeide beslis- sing, wordt deze schriftelijk medegedeeld aan de aanvrager onder vermeiding van, indien van toepassing, het toegekende subsidiebedraq en de eventueel aan de subsidie verbonden voorschriften. 3. Een gehele of gedeeltelijke afwijzing van een subsidieverzoek ver- meldt de beweegreden die tot die beslissing hebben geleid. - 4 - 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 26