25 september 1986 119 c. parttjen doen afstand van het recht ontbinding te vorderen in het bijzonder op grond van artikel 1302 en 1303 van het Burgeriijk Wetboek d. de juiste grootte van de overgedragen grond zal wor- den vastgesteld door ambtshalve opmeting en geeft geen der partijen het recht op verrekening van meer of minder geleverde grond ede eigenaarslasten zijn vanaf de datum van transport voor rekening van de exploitant f. voorts worden al die bepalingen opgenomen in de akte van transport welke in het algemeen gebruikelijk zijn g. de kosten en rechten op de akten van transport en de eigendomsoverdracht vallende zijn voor rekening van de explottant. 4.5 De Gemeente is, onder nader overeen te komen voorwaarden, bereid mee te werken aan overdracht door middel van zo- genaamde A-B-C-akten van grond aan toekomstige kopers/ eigenaars van de door de exploitant te realiseren wo- ningen. 4.6 Het in artikel 4.5 bepaatde geldt în het bijzonder ten aanzien van die grond die bestemd is om te worden bebouwd ten behoeve van door het College van B en W aangewezen stichtingen, te weten: "Woningstichting Heemstede" en de "Stichtlng Gereformeerde bouwcorporatie voor Bejaarden". De exploi tant zal de voor de bouw van de ten behoeve van deze stichtingen te realiseren woningen benodigde grond voor de aanvang van de bouw overdragen aan bedoelde stichtingen tegen de door het Ministerie van Volkshuis- vesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer vastge- stelde grondprijs. 4.7 Het tn de samenwerkingsovereenkomst tussen partijen in artikel 6.6 bepaalde blijft zolang de overdracht van de in artikel 4 van deze overeenkomst bedoelde grond nog niet zal hebben plaatsgevonden - mutatls mutandis - van volle kracht en waarde - 8 - 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 42