119 Artikel 5: Overlqe bepallnqen met betrekkinq tot de exploltatie de in de 2e en 3e fase te realiseren woningen 5.1 De exploi tant verplicht zich jegens de Gemeente om voor eigen rekening en eigen risico, behoudens voor zover het betreft woningwet-woningen, met inachtneming van het in artikel 3.) opgenomen woningbouwprogrammade in artiket 4 van deze overeenkomst bedoelde grond te bebouwen en wel overeenkomstig het door het Coilege van B en W te zijner tijd goed te keuren bouwplan. 5.2 Eventuele wijzigingen in het in artikel 5.1 bedoelde bouwplan alsmede de nadere detai1 lering ervan behoeven de voorafgaande goedkeuring van het Coilege van B en W. 5.3 Met de bouw van de in arttkel 5.1 bedoelde woningen moet een aanvang worden gemaakt binnen twee maanden nadat de exploitant in het bezit Is gesteld van de daartoe beno- digde bouwvergunning(en) en de vereiste overheidsbe- schlkkingen en overigens overeenkomstig het in artikel 6 van deze overeenkomst bedoelde tijdschema. De bouw dient, eenmaal aangevangen, ononderbroken en overeenkomstig het tijdschema te worden voortgezet en voltooid De Gemeente neemt de 1nspanningsverplichting op zich de voor de realisering van de 2e en 3e fase vereiste bouw- vergunningen af te geven en overheidsbeschikkingen aan te vragen respectievelijk de afgifte ervan te (doen) bevor- deren op zodanige tijdstippen dat de realisering van de 2e en 3e fase overeenkomstig het tijdschema kan ge- schi eden 5 4 Het in de samenwerkingsovereenkomst tussen partijen in artikel 7.1 tot en met 7.5, 7.7, 7.9 en 7.10 bepaalde blijft - mutatis mutandis - van volle kracht en waarde. 5.5 Het met betrekklng tot de te hanteren huurniveaus in de tussen partijen tot stand gekomen samenwerkingsovereen- komst in artikel 7.6 tot en met 7.8 bepaalde blijft - mutatis mutandis - van volle kracht en waarde. 5.6 Het recht tot het toewijzen van de in de 2e en 3e fase te reallseren woningen ligt bij de Gemeente die daarbij zo- veel mogelljk met de belangen van de exploitant zal re- kening houden. - 9 - 4e afd. 25 september 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 43