119 Oe Gemeenté zal van haar recht eerst gebrutk maken na overleg met de explottant. Daarenboven zal de toewijzing van de premiekoop- en premiehuur-woningen door de Gemeente geschieden op basis van de als bijiage 5 opgenomen regeiing, Oe Woonruimteverordenlng van de Gemeente, op 27 februari I1986 vastgesteld, is van toepassing. 5.7 Ten aanzien van de op basis van het in artikel 5.1 be- doeide woningbouwprogramma te realiseren premiekoop- woningen zullen zogenaamde verkoopregulerende bepalingen van kracht zijn. Deze zijn eveneens opgenomen in de bij deze overeenkomst gevoegde bijlaqe 5. Artikel 6: Tijdschema 6 1 Het in de samenwerkingsovereenkomst tussen partijen in artikel 4 ter zake van het tijdschema bepaalde blljft - mutatis mutandis van volle kracht en waarde. 6.2 Overigens is het tijdschema als bedoeld in artike! 4.1 nader gedetaiIleerd en als bijlaqe 6 bij deze overeen- komst gevoegd. Artikei 7: Overdracht rechten en verpl ichtinqen 7.1 Het is de exploitant niet toegestaan de uit deze overeen- komst voor hem voortvloeiende rechten en verplichtingen aan derden over te dragen. Onder derden worden te dezen nadrukkelijk eveneens begre- pen andere organisatorische eenheden van het concern waarvan de exploitant deet uitmaakt. 7.2 Het tussen partijen in de samenwerkingsovereenkomst in artikel 8 bepaalde blijft van volle kracht en waarde. Arttkel 8: Bankqarantie 8.1 Tot zekerheid van de nakomlng door de exploitant van alle uit hoofde van deze overeenkomst jegens de Gemeente op de exploitant rustende verplichtingen zal de exploitant, ten genoegen en ten behoeve van de Gemeente een bankgarantie (doen) stellen ter hoogte van f 1.500.000,— - 10 - 4e afd. 25 september 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 44