4e afd. 25 september 1986 ug BIJLAGE 5 Reqellnq voor de toewl.lzlnq van wonlnqen en verkoop-/verhuurrequle- rende bepalIngen 1. Acht weken voor de start van de bouw van de premtekoop-woningen zal de exploitant de Gemeente berichten dat aanmeldlng voor de betreffende woningen kan worden opengesteld en in overleg met het Coliege van B en H een advertentie plaatsen in twee Heemsteedse weekbladen. De tekst van deze advertentie zal eveneens In overleg met het College van B en H worden opgesteld. De exploltant zal vanaf de datum waarop de advertenties ver- schijnen een redelijk aantal folders en prijslijsten ter beschik- king van de Gemeente stellen. Tot maximaal 3 maanden na de start van de bouw, of Indien de bouw is aangevangen binnen 8 weken na de aankondiglng door de explol- tant, tot maximaal 4,5 maand na die aankondlging zuiien de premiekoop-woningen ultslultend worden aangeboden aan gegadigden dle door het College van B en H als rechthebbende worden aan- gewezen Oaartoe stelt het College van B en H blnnen 3 weken na slulting van de in de advertentle genoemde termtjn van aanmeldingen een iijst van gegadigden en reserve-gegadigden ter beschikklng van de explot tant. De gegadlgden krijgen van of door tussenkomst van de explottant folders met pri1s1ijsten, waarna in overleg met het College van B en H binnen 10 dagen een vergadering met de gegadtgden wordt belegd. Na informatie kan tijdens de vergadering door de gegadigden, door middel van loting, een woning in optie worden genomen uit de op dat moment in verkoop zijnde woningen. Deze optie duurt maximaal 10 dagen. Indien blijkt dat het aantal voorgedragen kandidaten ten opzichte van het aantal in verkoop genomen woningen niet toerelkend Is, zal de procedure van aanmelding nog éénmaal worden herhaald. Vanaf de genoemde termijnen van 3 maanden na de start van de bouw respectievelijk 4,5 maand na de aankondiglng van het College van B en H van de start van de bouw. is de toewijzing van de dan nog onverkochte woningen vrij voor gegadigden binnen de agglomeratie Zuid-Kennemerland of economisch aan deze agglomeratte gebondenen. De advertentie voor aanmeldtng van gegadigden uit de aggiomeratie wordt bovendien geplaatst In het Haarlems Dagblad. Ook deze ad- vertentie wordt opgesteld In overleg met het College van B en H. In deze advertentie zullen adsplrant-kopers die in economische of soclale band met de Gemeente hebben, zulks nader door het College van B en H te bepalen, zoveel mogelijk een voorkeursbehandeling 9en,eten - i/i

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 48