119 Zes maanden na de start van de bouw van de wontngen is de verkoop van de wontngen ntet meer gebonden aan beperktngen wat de her- komst van de adsptrant-kopers betreft. 2. De verkrtjger van een premiekoop-woning îs verpttcht de te stich- ten woning zelf te bewonen. Zonder voorafgaande schrifteljke toestemming van het College van 8 en W mag het verkochte ntet worden vervreemd, in etgendom of gebrutk worden afgestaan of met zakeltjke rechten, uitgezonderd het recht van hypotheek, worden bezwaard, binnen de termljn van 5 jaren, te rekenen vanaf de datum van transport, waarbij de eerste verkrtjger het onroerend goed voor eigen bewoning heeft verkregen. 3. Het College van B en W zal de tn punt 2. bedoelde toestemming voor het vervreemden of het in eigendom afstaan van het gekochte met de daarop gestichte woning verlenen indien de betrokkene het onroerend goed gedurende 5 maanden te koop heeft aangeboden aan ingezetenen van de Gemeente, danwel aan hen die een economische of soclale band met de Gemeente hebben, zulks ter beoordeling van het College van B en W, tegen een prljs vastgesteld als in punt 4. bepaald. De aanbieding dlent gedurende deze periode tenminste tweemaal bekend te worden gemaakt in een in de Gemeente verschijnend dag- of nieuwsblad en door het aanbrengen van een vanaf de open- bare weg leesbaar bord of affiche. De aanbledtngstermtjn wordt geacht te zijn tngegaan op de datum waarop de eerste advertentle wordt gepubliceerd Het College van B en W kan bedingen dat adsplrant-kopers zich gedurende deze termijn bij de Gemeente dienen te melden. 4. De vaststelling van de prijs, zoals in punt 3. bedoeld, zal ge- schteden bij waardering door deskundigen en ter keuze van de eigenaar als volgt: - door een deskundige door de eigenaar te benoemen uit drie door het College van B en W aan te wijzen deskundigen; - door drle deskundigen, waarvan de eerste wordt benoemd door het College van B en W, de tweede door de eigenaar en de derde door de twee alsdan benoemden. Bij gebreke van overeenstemming wordt de derde deskundige benoemd door de kantonrechter te Haarlem. De kosten van schatttng komen voor rekening van de eigenaar, die gerechttgd is de geschatte waarde met die kosten te verhogen. - 15 - 4e afd. 25 september 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 49