3 bij de direkteur. Het gestelde in artikel 2 is van overeenkomstige toepassing. 4. De beheerder van de verzameiplaats is gehouden het destruktiemate- riaai te bewaren, ter beschikking te steilen en af te geven voor vervoer naar de destruktor met inachtneming van de terzake door de direkteur gegeven aanwijzingen. 5. Het destruktiemateriaal D moet worden bewaard in de daarvoor bestem- de bakken, danwel metaien confiscaatemmers, tenzij de direkteur terzake van de bewaring een andere regeling met de beheerder treft. PAR. 4. Overdracht. Artikel 8. 1. Ten dienste van de overdracht aan de ondernemer worden grote kada- vers door of vanwege de direkteur op de dag van de aangifte telefo- nisch gemeld bij de ondernemer, onder mededeiing van de gegevens, bedoeld in artikel 2, tweede lid. 2. De aanmelding bij de ondernemer van destruktiemateriaal B, C en D, alsmede kleine kadavers van destruktiemateriaai A geschiedt door of vanwege de direkteur zo spoedig mogeiijk, tenzij het betreft destruk- tiemateriaal dat door de ondernemer, ingevolge een met de direkteur getroffen regeling op gezette tijden wordt opgehaald. PAR. 5. Ophalen en vervoer van destruktiemateriaal door of vanwege de ondernemer. Artikel 9. 1. De ondernemer is verplicht tot het ophalen van het destruktiemate- riaai van de plaats waar het zich ingevolge de bepalingen van deze verordening bevindt. 2. Het ophaien van grote kadavers geschiedt uiterlijk op de werkdag voi- gende op die, waarop het destruktiemateriaai bij de ondernemer is aangemeld. 3. Het ophalen van het overige destruktiemateriaai geschiedt ten minste êénmaai per week, tenzij het betreft destruktiemateriaal dat door de ondernemer ingevolge een met de direkteur getroffen regeling -6- 4e afd. 29 januari 1987

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 22