21 GEMIJZIGD EXFMPI flflR d- 29 januari 1987 VERORDEMING BEHEERSCOMHISSIE KINDERBOERDERIJ EN HILIEUCENTRUM Heemstede, 13 januari 1987. Aan de raad, In uw vergadering van 24 april j.l. stelde u een krediet beschikbaar ten behoeve van de bouw van een tweede dierenverblijf en een milieucen- trum in Groenendaal. Deze bouw zal over enkele weken voltooid zijn. Omtrent de beheersstruktuur van het milieucentrum en de kinderboerderij heeft op basis van een door het gemeentelijk technisch bedrijf uitge- brachte nota uitvoerig overleg plaats gehad met de Stichting vrienden van het dierenpark Groenendaal en met de milieuraad. Dit overleg heeft geleid tot de konklusie dat het gewenst is een beheerscommissie in te stellen welke belast zal zijn met: het dagelijks beheer van het milieucentrum (o.m. regeling aktivitei- ten); het betrekken van vrijwilligers bij de werkzaamheden aan en in de kin- derboerderij en het mi1ieucentrum; het initiëren van en het meewerken aan bijzondere aktiviteiten in de kinderboerderij en het mi1ieucentrum; - het adviseren van ons college inzake: mogelijkheden tot het verwerven van inkomsten ten behoeve van kinderboerderij en mi1ieucentrum, de ex- ploitatie van het milieucentrum en het beheer en de exploitatie van de kinderboerderij. Voorgesteld wordt de commissie te doen bestaan uit 7 leden, namelijk: - één lid van uw raad; - twee leden aangewezen door het bestuur van de Stichting vrienden van het dierenpark Groenendaal; - drie door de milieuraad aangev/ezen leden; éên door ons college uit het gemeentepersoneel aangewezen lid. Eën en ander is opgenomen in bijgaande ontwerp-verordening. Wij stellen u voor over te gaan tot vaststelling van een verordening overeenkomstig dit ontwerp en tevens ëén lid van uw raad aan te wijzen -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 47