2 2. Bij de aanvraag van een vergunning of vrijstelling moeten de volgen- de bescheiden worden overgelegd: a. een situatietekening in 2-voud van'de kampeerplaats op schaal van ten minste 1 1.000 met een kadastrale omschrijving van het perceel waarop, indien van toepassing, is aangegeven: de plaats van de bestaande en op te richten gebouwen met hun funktie; de aanwezige en aan te brengen randbeplanting, alsmede het assorti- ment waaruit deze randbeplanting bestaat; het verloop van de wegen en paden; de parkeergelegenheid; de kavelbegrenzirig van de jaar- en seizoenstandplaatsen, de rekreatie woonverblijven alsmede de begrenzing van de plaatsen bestemd voor toe ristisch kamperen en voor sport en spel de aanwezige en te realiseren voorzieningen ter bestrijding van brand.i b. een toelichting waaruit blijkt welke sanitaire voorzieningen er zijn en hoe de afvoer van vaste en vloeibare afvalstoffen is geregeld. 3. Bij de aanvraag van een vergunning of vrijstelling voor een kampeer- plaats als bedoeld in artikel 1, lid 1, onder a, sub 2, van de wet moet, naast de in het tweede lid bedoelde bescheiden, een tekening in 2-voud van de kampeerplaats worden overgelegd op schaal van ten minste 1 200 waarop, indien van toepassing, zijn aangegeven: a. de situering van de slaapplaatsen per vertrek; b. de dagverblijf/eetruimte; c. de vluchtwegen. Artikel _3. 1. De aanvraag van een ontheffirig vermeldt de naam en het adres van de rechthebbende. 2. De aanvraag van een ontheffing gaat vergezeld van een situatieteke- ning in ...voud van het terrein op schaal van ten minste 1: 1.000 waarop ten minste is aangegeven: a. de aanwezige en aan te brengen randbeplanting, alsmede het assorti- ment waaruit deze randbeplant.ing bestaat; b. de situering van het kanipeermiddel -4- 4e afd. 29 januari 1987

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 8