2 Artikel 4. In bijzondere gevallen kunnen burgemeester en wethouders bepalen dat niet alle bescheiden, genoemd in de artikelen 2 of 3 behoeven te worden overge legd. Wijzigingen in het reglement worden niet van kracht dan nadat burgemees- ter en wethouders er mee hebben ingestemd. IIOOFDSTUK 4. Voorschriften. Artikel 6. 1. Burgemeester en wethouders verbinden aan de vorgunning, vrijstelling of ontheffing voorschriften met betrekking tol de geldigheid en duur van de vergunning, vrijstelling of ontheffing. 2. Burgemeester en wethouders kunnen aan de vergunning, vrijstelling of ontheffing voorschriften verbinden betreffende de aanwezigheid van voorzieningen voor sport en spel en betreffende het gebruik en de in- richting van de kampeerplaats. HOOFDSTUK 5. Beroep op de gemeenteraad. Artikel 7. 1. Beroep op de gemeenteraad als bedoeld in de artikelen 19, lid 5, 24, lid 6, 26, lid 2en 27, lid 4, van de wet moet schriftelijk worden in- gesteld. 2. Het beroepschrift moet inhouden: a. naam en adres van de tot het beroep gerechtigde en - indien een ge- machtigde is aangewezen - ook die van de gemachtigde; b. de dagtekening van het besluit van burgemeester en wethoudcrs; c. de gronden van het beroep; d. een omschrijving van de beslissing welke men verlangt Indien een gemachtigde is aangewezen moet een machtiging worden over- legd, tenzij de gemachtigde als advocaat of procureur is ingeschreven -5- 4e afd. 29 januari 1987 IIOOFDSTUK 3. Wijziging reglement. Artikel 5.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 9