4e afd. 26 februari 1987 17 Met betrekking tot de notitie merken wij nog het volgende op De studie naar mogelijkheden voor sociale (goedkope) vrije-sektor-huur- womngen (3.1.3) kan o.i. als uitgevoerd worden beschouwd. Met betrekking tot 4.3 (vestiging grootschalige discountwinkel slechts in of direkt grenzend aan binnenstad Haarlem toestaan) merken wij op dat dit o.i. met als een Heemsteedse aktiviteit behoeft te worden aanoe- merkt. Het opzetten van een informatiesysteem voor openbaar vervoer (5 4 2) zou afhankelijk kunnen worden gesteld van het al of niet verkrijgen van zeg- genschap van buitengemeenten in het openbaar vervoer. Het opstellen van een toeristisch beleidsplan (8.1.1) ware te bezien in relatie tot de provinciale aktiviteiten op dit punt (de provincie is be- zig met een toeristisch beleidsplan) Bij punt 8.1.4 (opstellen van een wandelpadenplan) is gesteld dat het initiatief nader zal worden afgesproken. Wij stellen u voor te bevorde- ren dat deze zaak door het gewest ter hand wordt genomen. Tenslotte menen wij dat een lage prioriteit dient te worden gegeven aan het opstellen van een intergemeentelijk struktuurplan voor het gebied van de binnenduinrand en de strandvlakte (punten 9.1 3 7 1 6 3 1 en 7.3.1). Wij stellen u voor met het bovenstaande in te stenron en het dagelijks bestuur van het gewest dienovereenkomstig te doen berichten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 21