23 stelde plariningen met betrekking tot infrastrukturele, groentechnisehe civieltechnische, bouwkundige en energievoorzieningen op het afdelings- overschrijdende aspekt. Uit praktische overwegingen kunnen wij ons hiermee verenigen. Oe taak van het bedrijfsbureau zal naar onze mening voorts moeten zijn: - kredietbewaking gewone- en kapitaaldienst Gemeentewerken; - koördinatie opstellen van de begroting van de sektor Gemeentewerken; - magazijnbeheer; - begeleiding voortgangsoverleg Gemeentewerken en begeleiden voorberei- dingsoverleg Gemeentewerken Wonen (o.a. voor nutsvoorzieningen) koördinatie planning tussen Uonen en Gemeentewerkon; - koördinatie aanlevering van geaevens ten behoeve van statistieken etc.begeleiden van en opzetten van informatieverstrekking en admi- nistratieve procedures, bijv. begrotingssystematiekvoor- en nakal- kulaties. Verdere onderverdeling van de organisatie Om de nieuwe organisatie zo flexibei mogelijk te maken streven wij er- naar een onderverdeling van de organisatie zo beperkt mogelijk te houden. Voor een verdere onderverdeling van het in september door u aanvaarde hoofdlijnenmodel hebben wij de volgende kriteria gehanteerd: 1. er moet sprake zijn van een zelfstandig beleidsveld c.q. er moet sprake zijn van een voor de burger horkenbare eenheid. u. het aantal formatieplaatsen moet groot genoeg zijn. Voorgesteld wordt de volgende verdere onderverdeling te maken. Zorgsektoren zorgsektor Centrale afdelingen centrale afdeling afdeling bureau sektie (groep) 2e afd. 26 februari 1987

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 55