Voor de verdere onderverdeling van de organisatie verwijzen wij u naar bijgevoegde bijlage 2. Belangrijke wijzigingen zijn de volgende. - De administratie van de zorgsektor Gemeentewerken verzorgt uit perso- nele overwegingen ook de administratie van de zorgsektor Wonen. Ilet hoofd van de administratie van de zorgsektor Gemeentewerken legt hierover afzonderlijke verantwoording af aan het hoofd van de zorg- sektor Wonen. - Uit funktiescheidingsoverwegingen is gekozen voor een splitsing van het bedrijfsbureau en de administratie van de zorgsektor Gemeentewer- ken. - Om dezelfde redenen is gekozen voor een scheiding tussen de uitkerings- administrat.ie en de boekhouding administratie van de zorgsektor Welzijn. - Als gevolg van de voorgestelde taakafbakening tussen Wonen en Gemeente- werken zouden er bij Gemeentewerken twee relatief kieine organisato- rische eenheden ontstaan. Met het oog op de venvantheid van taken tussen deze eenheden is gekozen voor één organisatorische eenheid, de afdeling weg- en waterbouw, bouwkunde (WWB). Een eventuele verdere onderverdeling van de afdeling WWB dient nog door ons bekeken te worden. - Bij de zorgsektor Welzijn zijn ondergebracht de bibliotheek en 't Oude Slot. De konsekwentie van deze opzet. is dat de verordening van de beheerscnnmissie voor 't Oude Slot gewijzigd zal moeten worden. Hier- over zullen wij u nog nadere voorstellen doen. Wij stellen voor dan tevens te bezien op welke wijze Het Oude Slot wordt ondergebracht bij de zorgsektor Welzijn. De in de nota Organisatie-opzet van het ambtelijk apparaat (blz. 16) algemene werkverdeling is verder uitgewerkt. Kortheidshalve wordt hier- bij verwezen naar bijlage 3 waarin een en ander schematisch is weer- gegeven. Procedure beroep- en bezwaarschriften Om een advies - op-advies-situatie te voorkomen wordt door ons college de Beheer gemeente-eigendomnen

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 56