'e a'd- 26 februari 1987 23 voorkeur gegeven aan het opmaken van de koncept-beslissing op het AROB- bezwaar door de centrale afdeling algemene en personele zaken in plaats van door de behandeiende onderdelen van de organisatie, zoals thans het geval is. Voor een schematisch overzicht van de bezwaar/beroepsproce- dure verwijzen wij u naar bijlage 4. Toerekening formatieruimte Mede op basis vari bouwstenen van de werkgroepen heeft de stuurgroep reor ganisatie een toedeling gemaakt van de huidige formatieruiinte voor de zorgsektoren en centrale afdelingen. Bij de evaluatie van de reorgani- satie of eerder als dat noodzakelijk is za) bezien worden of deze toe- deling in de praktijk voldoet. Voorgesteld wordt de formatie globaal toe te delen volgens de berekeningen in bijlage 5. Funktieprofielen Overeenkomstig de tijdens uw vergadering in september 1986 uitgesproken wens hebben wij van een aanta) funkties funktieprofielen gemaakt. Deze liggen ter inzage. Huisvesting Met betrekking tot de huisvestingsproblematiek hebben wij moeten konsta- teren dat dit in twee delen te onderscheiden valt, nl.: arechtstreeks verband houdend met de reorganisatie; b. verband houdend met gesignaleerde knelpunten in de huidige huis- vesting. Hierop aansluitend stelien wij een oplossing in twee fasen voor. in de eerste fase zulien allereerst die maotregelen genomen moetnn worden die tot gevolg hebben, dat de nieuwe opzet kan gaan werken. Tevens zullen in deze fase waar mogelijk bestaande knelpunten opgelost moeten worden. I" de tweede fase zal het huisvestingsprobleem struktureel opgelost moeten worden. Wij stellen ons voor om ter wille van de snelheid van aanpak in beide fasen externe deskundigheid in te schakelen.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 59