15 3. Indienstneming van het personeelbedoeld in lid 2, onder a qe- sch^edt uitsluitend krachtens een aansteliing als ambtenaar, zülks met inachtneming van de bepaiingen van de voor dit personeel bij verordeninq vast te stellen rechtspositieregeling. Artikel 3 Opleiding en oefening Burgemeester en wethouders dragen zorg voor de opleidinq en oefeninq van brandweerpersoneeldie voor zijn taakuitoefening nôodzakelijk zijn. Artikel 4 Haterieel 1. Het brandweermaterieel der gemeente bestaat tenminste uit- - 2 bluseenheden; - 1 redvoertuig; - 1 materiaal-/gereedschapswagen. 2. Burgemeester en wethouders bepalen de plaats waar en de wijze waarop bracht overi9e 9°ederen van de brandweer worden onderge- Artikel 5 Bluswatervoorziening Burgemeester en wethouders dragen zorg voor zodanige bluswatervoorzie- rnngen en de bereikbaarheid daarvan, dat de brandbestrijdinq te allen tijde zoveel mogelijk gewaarborgd is. Artikel 6 Melding en alarmering Burgemeester en wethouders dragen zorg voor een alarmeringsinrichtinq en een zodanige bezetting ervan dat te allen tijde een melding aan de brandweer en een doeltreffende alarmering van het brandweerpersoneel gewaarborgd zijn. Artikel 7 Instrukties De commandant heeft de algemene leiding en het bevel over de brandweer, overeenkomstig de voor hem door burgemeester en wethouders vastqesteldê mstrukties. Artikel 8 Citeertitel en inwerkingtreding brandweer0r°rdenin9 WOrden aan9ehaa1d als Organisatieverordening 2. Deze verordening treedt in werking met ingang van 1 maart 1987. 3. Op de in het tweede lid genoemde datum vervalt de Verordening orqani- satie en beheer brandweer, vastgesteld bij raadsbesluit van 31 oktober iy/4, zoals deze sedertdien is gewijzigd. Aldus vastgesteld in de openbare vergaderirig van de raad der qemeente Heemstede, gehouden op 26 februari 1987. 4e afd. 26 februari 1987 De secretaris, De voorzitter, - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 5